Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Co i gdzie – dowiesz się z Ovi Map

Informacje o ponad 20 000 aktualnych imprez miesięcznie, zebrane z 16 aglomeracji, ponad 50 miejscowości na prawach powiatu i ponad 2000 gmin w Polsce – od dzisiaj są już dostępne w Ovi Mapach. Nokia Poland, dzięki rozpoczynającej się współpracy z serwisem Coigdzie.pl, wzbogaca darmową nawigację samochodową i pieszą o jeszcze więcej przydatnych informacji. Pozwolą one użytkownikom wybranych modeli telefonów Nokia* znaleźć najciekawsze wydarzenia w całym kraju.

Do informacji dostarczanych przez Lonely Planet, Michalin, Wcities i CustomWeather dołącza Coigdzie.pl. Dzięki niemu użytkownicy darmowej nawigacji mogą w trybie on-line przeglądać całą bazę polskiego serwisu, która tylko w sezonie letnim 2010 (czerwiec – wrzesień) oferuje informacje o 100 000 imprez oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych. Właściciele wybranych telefonów Nokia z darmową nawigacją znajdą w niej nie tylko informacje o tym, gdzie odbywają się imprezy, ale także szczegółowe opisy, informacje o tym, czy są to płatne czy bezpłatne wydarzenia, linki do stron organizatorów oraz zdjęcia.

By w pełni korzystać z bogatej bazy serwisu nie potrzebny jest update Ovi Map – wystarczy wejście do aplikacji w trybie online.

„Usługa Coigdzie.pl w Ovi Mapach jest urzeczywistnieniem naszej wizji o sposobie dostarczania informacji dynamicznej do odbiorców. Od początku byliśmy przekonani, że informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy repertuarach kin powinny być przekazywane głównie za pośrednictwem technologii mobilnych. Świetne jest to, że użytkownik telefonu Nokia chodząc po krakowskim rynku jest w stanie dzięki aplikacji Coigdzie.pl zaplanować sobie wieczór i znaleźć interesujące wydarzenie odbywające się w okolicy” – mówi Tomasz Grabowski z Coigdzie.pl:

„Nokia współpracując z Coigdzie.pl przekazuje użytkownikom darmowej nawigacji niezwykle bogatą porcję cennych informacji. Zaliczają się do nich nie tylko imprezy odbywające się w dużych miastach, ale także mnóstwo ciekawych wydarzeń z mniejszych miejscowości w całej Polsce, o których nie tak łatwo znaleźć informację w sieci. Coigdzie.pl będzie idealnym dopełnieniem do obecnych już w Ovi Mapach aplikacji i przewodników znanych światowych brandów” – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Ovi Mapy, prócz szczegółowych informacjach o imprezach i wydarzeniach w Polsce i na świecie, oferują darmową nawigację i wskazówki głosowe na każdym zakręcie w 74 krajach i 46 językach, a także szczegółowe i darmowe mapy ponad 180 państw.

*) Darmowa nawigacja Nokia wraz z informacjami z Coigdzie.pl dostępna jest na stronie www.nokia.pl/mapy. Korzystać z niej mogą użytkownicy telefonów: Nokia N97 mini, Nokia N97, Nokia N86 8MP,  Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 6720, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic, Nokia X6, Nokia C6 i Nokia C5.

Coigdzie.pl

Coigdzie.pl jest obecnie największym w Polsce dostawcą treści dynamicznych. Oferuje bazę  wydarzeń kulturalnych, sportowych, repertuary kin i teatrów, w tym unikalne informacje o wydarzeniach w lokalnych domach kultury czy bibliotekach. Aktualnie w bazie coigdzie.pl znajduje się ponad 110 000 informacji o imprezach i wydarzeniach odbywających się w całej Polsce. Każdy rekord jest zdekodowany co pozwala na wyszukiwanie imprez w wybranej odległości od miejsca przebywania.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x