Co nowego na wap.plus.pl?

wpis w: Nowości | 0

Wszyscy użytkownicy sieci komórkowej Plus mają dostęp do bezpłatnego portalu w komórce – wap.plus.pl. Oferta portalu jest ciągle rozwijana. Sprawdzimy jakie nowości pojawiły się w ostatnim czasie.

Szukasz pracy? Teraz na wap.plus.pl możesz bez żadnych opłat wyszukiwać oferty pracy! Dzięki współpracy Plusa z portalem www.pracuj.pl ponad 12 000 aktualnych ofert pracy jest na wyciągnięcie telefonu! Serwis znajdziemy pod adresem wap.plus.pracuj.pl. Wyszukiwanie i czytanie ogłoszeń bez opłat jest możliwe przy poprawnie skonfigurowanym telefonie – APN WAP. Więcej szczegółów w komunikacie rzecznika prasowego sieci Plus – Adama Suchenka: https://www.plusblog.pl/?p=341


Dobiega końca promocja na darmowe oglądanie filmów w popularnym serwisie YouTube. Do końca października użytkownicy sieci Plus bez dodatkowych opłat mają dostęp do wszystkich filmów  dostępnych przez mobilną wersję serwisu m.youtube.pl. Być może operator ponownie zdecyduje się na przedłużenie promocji. Dodatkowo w sekcji Wideo znajdziemy płatne kanały: TV Biznes, 4 Fun TV a także kolejną nowość – muzyczny kanał Eska TV. Koszt za minutę oglądania dowolnego kanału wynosi 49gr. Należy pamiętać o poprawnie skonfigurowanym telefonie – APN WAP i VIDEO.

Od 23 września w serwisie Muzodajnia, który znajdziemy na wap.plus.pl czeka nas was do pobrania nowa płyta odmienionej Agnieszki Chylińskiej. Czego możecie spodziewać się po samej płycie? Zapraszam do przesłuchania wzbudzającego wiele emocji singla “Nie mogę Cię zapomnieć”. Muzodajnia.pl to serwis uruchomiony przez operatora telefonów komórkowych – sieć Plus. Projekt ruszył w sierpniu poprzedniego roku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments