Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Cyfrowy Polsat szuka twarzy Internetu LTE

Cyfrowy Polsat przygotował konkurs na portalu Facebook, w którym można wygrać udział w reklamie Internetu LTE (jako twarz usługi) oraz zestawy gadżetów. Zadaniem uczestników jest dodanie filmów, które zaprezentują ich aktywność z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu sportowego (np. deskorolki, rolki, mountainboard, waveboard, hulajnoga).

W pierwszym etapie konkursu, który trwa do 20 listopada, można dodać dowolną ilość własnych, kreatywnych filmów. Pozostali użytkownicy mogą głosować za pomocą przycisku „Lubię to” i komentować projekty innych. W tym etapie zostanie wybranych 100 najwyżej ocenionych przez internautów filmów.

W kolejnym etapie użytkownicy będą głosować (za pomocą przycisku „Lubię to”) na wcześniej wyłonione nagrania. Komisja konkursowa z dziesięciu najlepiej ocenionych przez internautów filmów w drugim etapie wyłoni zwycięzcę nagrody głównej, który weźmie udział w reklamie Internetu LTE. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do finałowej dziesiątki otrzymają zestaw gadżetów od Cyfrowego Polsatu – kubek, koszulkę, pendrive i plecak.

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x