Cyfrowy Polsat wprowadza najtańszy Internet mobilny na rynku

wpis w: Inni Operatorzy, LTE | 0

Cyfrowy Polsat odświeża swoją ofertę internetową. Wśród nowości pojawia się najtańszy szybki, internet mobilny na rynku już za 14,90 zł, Internet LTE za 29,90 zł oraz jeszcze większe pakiety danych w dotychczasowej cenie.

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za jedyne 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

W ramach bonusu, do Pakietu 1 GB każdy nowy klient otrzyma bezpłatnie usługę „Darmowe Noce” przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie abonent może włączyć „Pakiet Nocny”, uiszczając 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą ofertę z modemem mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne opłaty abonamentowe, ale także na jeszcze większe pakiety danych niż dotychczas. Poza Pakietem 1 GB, internauci mają do wyboru jeszcze 5 innych – od Pakietu 3 GB do Pakietu 25 GB.

Od Pakietu 3 GB wzwyż klienci mogą wybierać między technologią HSPA+ i superszybką LTE, a usługa „Darmowe Noce”, czyli pakiet dodatkowych 50 GB do wykorzystania w godzinach 24.00-8.00, jest bezpłatna. Operator w swojej ofercie proponuje kilka modeli modemów i routerów.

Odświeżeniu została poddana także oferta „Internet dla każdego  – tylko SIM”.

Cyfrowy Polsat oferuje atrakcyjną promocję także dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z dwóch usług jednocześnie – telewizji i Internetu. Razem z telewizją użytkownicy usługi internet mogą otrzymać co miesiąc w prezencie nawet do 5 GB danych więcej, w zależności od posiadanego pakietu telewizyjnego – abonenci Pakietu Familijnego HD otrzymają plus 3 GB, a osoby posiadające ofertę Premium – zyskają dodatkowe 5 GB. Gratisowe gigabajty są dostępne niezależnie od wybranego pakietu danych – także dla użytkowników najtańszej opcji, Pakietu 1 GB. Oznacza to, że posiadacz telewizji Cyfrowego Polsatu może już za 14,90 zł miesięcznie dostać nawet 4 lub 6 GB co miesiąc. Co ważne, będąc abonentem jednego pakietu telewizyjnego i kilku usług internetowych, klient może skorzystać z przysługujących mu benefitów na wszystkich swoich umowach na Internet.

Źródło: Cyfrowy Polsat

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments