Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Cyfrowy Polsat wprowadza najtańszy Internet mobilny na rynku

Cyfrowy Polsat odświeża swoją ofertę internetową. Wśród nowości pojawia się najtańszy szybki, internet mobilny na rynku już za 14,90 zł, Internet LTE za 29,90 zł oraz jeszcze większe pakiety danych w dotychczasowej cenie.

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za jedyne 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

W ramach bonusu, do Pakietu 1 GB każdy nowy klient otrzyma bezpłatnie usługę „Darmowe Noce” przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie abonent może włączyć „Pakiet Nocny”, uiszczając 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą ofertę z modemem mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne opłaty abonamentowe, ale także na jeszcze większe pakiety danych niż dotychczas. Poza Pakietem 1 GB, internauci mają do wyboru jeszcze 5 innych – od Pakietu 3 GB do Pakietu 25 GB.

Od Pakietu 3 GB wzwyż klienci mogą wybierać między technologią HSPA+ i superszybką LTE, a usługa „Darmowe Noce”, czyli pakiet dodatkowych 50 GB do wykorzystania w godzinach 24.00-8.00, jest bezpłatna. Operator w swojej ofercie proponuje kilka modeli modemów i routerów.

Odświeżeniu została poddana także oferta „Internet dla każdego  – tylko SIM”.

Cyfrowy Polsat oferuje atrakcyjną promocję także dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z dwóch usług jednocześnie – telewizji i Internetu. Razem z telewizją użytkownicy usługi internet mogą otrzymać co miesiąc w prezencie nawet do 5 GB danych więcej, w zależności od posiadanego pakietu telewizyjnego – abonenci Pakietu Familijnego HD otrzymają plus 3 GB, a osoby posiadające ofertę Premium – zyskają dodatkowe 5 GB. Gratisowe gigabajty są dostępne niezależnie od wybranego pakietu danych – także dla użytkowników najtańszej opcji, Pakietu 1 GB. Oznacza to, że posiadacz telewizji Cyfrowego Polsatu może już za 14,90 zł miesięcznie dostać nawet 4 lub 6 GB co miesiąc. Co ważne, będąc abonentem jednego pakietu telewizyjnego i kilku usług internetowych, klient może skorzystać z przysługujących mu benefitów na wszystkich swoich umowach na Internet.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x