Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Darmowa gra na PC z Plusem

Battle Rage
Wszystko zaczęło się w 2036 roku od wynalezienia Napędu. Po niemal stu latach ludzkość ponownie zwróciła uwagę na gwiazdy. Ekspansji człowieka musiały poddać się, najpierw tajemniczy Księżyc, a później niedostępny Mars. Przestrzeń wypełniła się świecącymi kadłubami statków, a kosmos stał się obsesją. Marzeniem każdego człowieka było uczestniczenie, przynajmniej raz, w tych pozaziemskich cudach. Rządy wystartowały z akcją propagandową obiecując ochotnikom góry złota i chwałę zdobywców. Ci, którzy im uwierzyli, przede wszystkim musieli zmagać się z ciężkim, niebezpiecznym życiem i niepewnym losem pionierów. Jednak nie chcieli wracać. Nadeszła era kolonizacji.


Battle Rage

Battle Rage, to gra polskiej firmy Teyon, którą możemy pobrać za darmo i legalnie, prosto na swój komputer! Gra jest bezpłatna dzięki zamieszczonym reklamom na bilbordach w grze z adserwera AdAction. W projekt ten zaangażował się również Plus pod marką 36i6 (zobacz krótki filmik).

Co do samej gry, można ją pobrać ze strony http://www.espmania.pl/battle-rage/ (waży tylko 388MB). Gra jest gatunkiem TPP, stworzona na silniku 3D. Oferuje wiele trybów gry (m.in. przez LAN/Internet).

Sam pobrałem tę grę i mimo, że w nic nie gram na komputerze, to czasami się przy niej rozerwę.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x