Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Darmowy Facebook w telefonie z prędkością LTE

Darmowy Facebook w telefonie z prędkością LTE

Od 30 sierpnia 2013 r. w Plusie na Kartę dostępna będzie promocja umożliwiająca bezpłatne korzystanie z Facebooka w telefonie. Ofertę przygotowano z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących swobodnego kontaktu ze znajomymi na Facebooku bez ponoszenia dodatkowych kosztów za transmisję danych.

Aby korzystać bezpłatnie z Facebooka należy aktywować promocję „Darmowy Facebook w telefonie” poprzez wpisanie krótkiego kodu *121*11*42# i naciśnięcie słuchawki. Pakiet Facebook będzie aktywny przez 31 dni bez ponoszenia opłaty za aktywację. Oferta obowiązuje do 30 października i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci ofert Plus na Kartę oraz Plus Mix. Po tym okresie opłata za aktywację pakietu wyniesie 5 zł brutto.

W taryfie Plus na Kartę Więcej Internetu i SMSów dostępny jest także Pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci, którego aktywacja następuje poprzez wpisanie kodu *136*11*02# i naciśnięcie słuchawki. Pakiet przynawany jest po doładowaniu za 10-29 zł na 7 dni lub na 30 dni po doładowaniu za minimum 30 zł.

Tylko w Plusie można szybciej przeglądać strony dzięki dostępowi do technologii LTE. Klienci, którzy mają w Plus na Kartę jedną z taryf „WIĘCEJ” oraz kartę USIM LTE mogą bezpłatnie aktywować usługę internetu LTE. By to zrobić należy wpisać kod *101*11*24# i nacisnąć słuchawkę.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x