Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Darmowy internet w smartfonach z systemem Android w Plusie – wystarczy obejrzeć reklamy!

Darmowy internet w smartfonach z systemem Android w Plusie – wystarczy obejrzeć reklamy!

Wybrani posiadacze smartfonów z systemem Android w ramach rozpoczętego w sierpniu pilotażu będą mogli przez 3 miesiące korzystać z mobilnego internetu bez ponoszenia kosztów. Wystarczy, że zainstalują aplikację „Surfplus” i wyrażą zgodę na wyświetlanie reklam w trakcie korzystania z transmisji danych.Od sierpnia wybrana do pilotażu grupa klientówi Plusa, po zainstalowaniu na swoim smartfonie aplikacji „Surfplus” i zgodzie na wyświetlanie reklam, będzie mogła korzystać z darmowego dostępu do internetu. Aplikację można pobrać z Google Play lub ze strony podanej w treści SMS-a, którego otrzyma pilotażowa grupa użytkowników sieci Plus posiadających odpowiednie modele telefonów.

W trakcie korzystania z transmisji danych, po przekroczeniu określonego progu użycia lub po pewnym okresie, na ekranie telefonu będzie się pojawiała reklama. Po odczekaniu kilku sekund i kliknięciu na wyświetlający się przycisk „pomiń”, użytkownik będzie mógł dalej korzystać z internetu. Reklamy będą pojawiać się również w trakcie wejścia do internetu przy pomocy aplikacji bez użycia przeglądarki. Ikonka „Surfplus” pojawiająca się w lewym górnym rogu ekranu, będzie sygnalizowała włączenie internetu płatnego bądź darmowego.

W każdej chwili użytkownik ma możliwość powrotu do standardowego APN-u przy pomocy aplikacji lub samodzielnie zmieniając ustawienia. Reklamy przestaną się wówczas pojawiać,  a do rachunku zostaną dopisane standardowe koszty internetu.

Informacje na temat sposobu działania usługi oraz o tym, jak ją aktywować, znajdują się na stronie www.surfplus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x