Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dell Vostro 3460 – wyjątkowy laptop z wbudowanym modemem LTE 100 Mb/s dostępny w Plusie

Od poniedziałku 17 grudnia w ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s. Laptop Dell Vostro 3460, bo o nim mowa, to połączenie mobilności, wydajności i bezpieczeństwa danych, a dzięki smukłej, a jednocześnie wyjątkowo odpornej obudowie, pozwala pracować bez problemów praktycznie wszędzie.

Laptop Dell Vostro 3460 został zaprojektowany z myślą o dużej wydajności, bezpieczeństwie danych i uzupełniony o usługi stworzone specjalnie dla rozwijających się firm. Laptop posiada najnowsze rozwiązania , a dodatkowo klientowi daje kompleksowe wsparcie techniczne. Zastosowany jest w nim procesor Intel Core i5 (3. Generacji), który pomaga sprostać codziennym zadaniom, a wydłużony czas pracy na baterii pozwala na jeszcze większą mobilność. Laptop daje również wszechstronne możliwości współpracy: mikrofon i kamera internetowa HD, technologia poprawiająca dźwięk Waves MaxxVoice Pro, najnowsza łączność Bluetooth 4.0 oraz modem szerokopasmowy 4G LTE pozwalają pozostać online praktycznie w każdym miejscu. Dell Vostro 3460 ma 6 GB pamięci DDR3 (2 sloty DIMM) oraz dysk twardy z czujnikiem upadku (Free Fall Sensor) 500GB 5400RPM, system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional.

Laptop Dell Vostro 3460 dostępny jest w promocji „Internet z laptopem Dell”, przy wyborze taryfy intensywnej lub bardzo intensywnej i podpisaniu umowy na 36 miesięcy. Znajduje się on w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych jak i przedłużających mających, ale posiadających już abonament w sieci Plus. Cena laptopa wynosi odpowiednio 799 i 1 zł brutto.

Od ponad 28 lat firma Dell pomaga klientom na całym świecie realizować marzenia oferując technologie stanowiące fundament rozwoju biznesu, a także osiągnięć w życiu prywatnym. W obecnym konkurencyjnym środowisku biznesowym coraz częściej szuka się sposobów na szybkie uzyskiwanie efektów pracy. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, które efektywnie wykorzystają w tym celu nowoczesne rozwiązania Dell, mogą dzięki nim osiągać jeszcze większe korzyści biznesowe – zwiększając wydajność, oszczędzając czas, ograniczając koszty i minimalizując negatywny wpływ na środowisko naturalne. Rozwiązania Dell doceniło już ponad 50 tysięcy partnerów na całym świecie, którzy pracując bezpośrednio z klientami oferują im rozwiązania odpowiadające na potrzeby firm każdej wielkości.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x