Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Digital Chocolate świętuje 4 miliony pobrań w Ovi Sklepie firmy Nokia

Firma Digital Chocolate, wydawca gier przeznaczonych na wszystkie platformy, zanotowała już ponad 4 miliony pobrań z Ovi Sklepu firmy Nokia. Aby uczcić to wydarzenie Nokia i Digital Chocolate zaplanowały ogólnoeuropejską kampanię, w ramach której użytkownicy Ovi Sklepu (http://store.ovi.com/) w wybranych krajach*, w tym w Polsce, mogą w kwietniu i maju 2010 roku za darmo pobrać pięć płatnych gier Digital Chocolate: Tower Bloxx: New York, Rollercoaster Revolution 99 Tracks, Crazy Penguin Party, Nightclub Fever oraz Dictator Defense. Wszystkie gry są kompatybilne z różnymi modelami urządzeń Nokia, w tym popularnymi urządzeniami dotykowymi, takimi jak Nokia N97 mini i Nokia X6.

Digital Chocolate zapowiedziała również wprowadzenie bestsellera Jurassic 3D Rollercoaster Rush™ w wersji przeznaczonej na Nokia N900 z systemem operacyjnym Maemo. Firma dodała specjalne funkcje grafiki 3D OpenGL ES 2.0, przeznaczone dla dużego ekranu dotykowego WVGA modelu Nokia N900. Dzięki temu będzie to jedna z najbardziej atrakcyjnych wizualnie gier dostępnych na platformach mobilnych. Gra wykorzysta funkcję akcelerometru Nokia N900, co umożliwi przyspieszanie i hamowanie pojazdów przez przechylanie urządzenia. Udostępni również tryb dwuosobowy za pomocą Bluetootha. Jurassic 3D Rollercoaster Rush będzie dostępna do pobrania w Ovi Sklepie jeszcze w kwietniu br.

Więcej informacji o grach Digital Chocolate: www.digitalchocolate.com.

*Wybrane kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

O firmie Digital Chocolate
Digital Chocolate jest czołowym wydawcą ponad 80 oryginalnych, wysokich jakości gier Omni, dostępnych na wszystkich platformach. W ostatnim czasie firma opublikowała takie popularne gry w serwisie Facebook, jak MMA Pro Fighter, NanoTowns, Safari Kingdom, NanoStar Castles, NanoStar Siege i Tower Bloxx. Firma została założona przez Tripa Hawkinsa w 2003 roku. Digital Chocolate jest partnerem dużych firm z branży telekomunikacji mobilnej i mediów, takich jak Verizon, AT&T, Vodafone, Fox, Paramount, HBO, Google, Nokia, Samsung i Sony Ericsson.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x