Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dodatkowe punkty w programie 5Plus

Jeżeli brakuje Ci punktów aby otrzymać nagrodę w programie lojalnościowym 5Plus to w terminie od 21 grudnia 2010 do 28 lutego 2011 masz możliwość otrzymania dodatkowych 55 punktów. W ramach Promocji Uczestnik poprzez wysłanie z telefonu zarejestrowanego w Programie 5 Plus pustego SMSa na numer 7273 otrzymuje na Konto Punktowe przypisane do danego numeru telefonu 55 punktów bonusowych w ramach Programu 5 Plus („Punkty bonusowe”). Koszt przesłania SMS zgodnie z cennikiem wynosi 2 zł netto/2,44 zł brutto

Każdy Uczestnik w okresie trwania promocji ma prawo do wysłania nieograniczonej liczby SMSów na numer 7273. W przypadku wysłania SMSa z numeru niezarejestrowanego w Programie 5 Plus opłata zostanie naliczona, jednak dodatkowe punkty nie zostaną przypisane do żadnego Konta Punktowego.

Program 5 Plus to mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Zasady programu są proste: za korzystanie z telefonu, udział w promocjach i konkursach będziesz otrzymywał punkty, które możesz wymieniać na różne nagrody, np.: pakiety bezpłatnych minut lub SMS-ów, akcesoria telefoniczne czy sprzęt RTV. A ponadto: markowe kosmetyki, torebki, a nawet walizki. W 5 Plusie każdy znajdzie coś dla siebie, również dzieci. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalną kategorię nagród: Świat dziecka.

Każda złotówka wydana przez Ciebie w sieci Plus to 2 punkty. Dodatkowo otrzymujesz od nas w prezencie punkty za to, że jesteś z nami. Uczestnicząc w promocjach oraz robiąc zakupy u naszych Partnerów szybko zdobywasz punkty i znacznie wzbogacasz nimi swoje konto.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x