Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dołącz do Amatorskiej PlusLigi!

W kwietniu rusza Amatorska PlusLiga – pierwsze w naszym kraju rozgrywki siatkarskie organizowane na skalę ogólnopolską. Rekrutacja drużyn rozpoczyna się już 12 kwietnia i potrwa do 10 maja.

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym z dwudziestu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i grupowe.

Formularze zgłoszeniowe, regulamin znajdują się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne, a spis wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w zakładce Punkty rekrutacyjne.

Udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny. Są one organizowane dla pełnoletnich klientów sieci Plus.
Zwycięska drużyna pierwszej edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie w dniu 9 lipca br., jako przedmecz spotkania Polska – Niemcy w Lidze Światowej w katowickim Spodku.

Zasady Rekrutacji:

Terminarz i etapy rozgrywek:
• 12.04.-10.05. rekrutacja drużyn
• 11.05-14.05 ogłoszenie list drużyn w pięciu regionach
• 22.05.-30.05. eliminacje
• 12.06.-04.07. rozgrywki ligowe
• 09.07. 2010 Wielki FINAŁ w Katowickim „Spodku”, jako przedmecz spotkania Polska – Niemcy w Lidze Światowej

Miejsca rozgrywek: Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Wejherowo

Uczestnicy rozgrywek:
1. Uczestnikami rozgrywek w ramach Amatorskiej PlusLigi, będą klienci Plusa, którzy w wyznaczonym terminie zgłoszą swój udział.
2. Do Amatorskiej Plus Ligi mogą zgłaszać się zarówno całe drużyny, jak i osoby indywidualne.
3. Zawodnicy zgłaszający się indywidualnie będą kompletowani przez organizatora w dziewięcioosobowe drużyny.
4. Udział w Amatorskej PlusLidze mogą zgłaszać dziewięcioosobowe drużyny posiadające kapitana oraz nazwę drużyny. Drużyna może składać się wyłącznie z mężczyzn, wyłącznie z kobiet lub z kobiet i mężczyzn (drużyna mieszana).

Zasady Rekrutacji:
1. Rekrutacja drużyn do Amatorskiej PlusLigi odbędzie się w terminie od 12 kwietnia do 10 maja br.
2. Zgłoszenie do rozgrywek zarówno drużyn, jak i zawodników indywidualnych odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularzy rekrutacyjnych, które są dostępne w punktach sprzedaży sieci Plus na specjalnie do tego przygotowanych samoobsługowych stanowiskach oraz są do pobrania na stronie w zakładce Dokumenty rekrutacyjne. W zakładce tej znajduje się ponadto regulamin opisujący zasady organizacji oraz przepisy sportowe Amatorskiej PlusLigi.
3. Wypełnione formularze należy wrzucać do specjalnie oznaczonych urn w wyznaczonych 20 punktach sprzedaży sieci Plus zlokalizowanych w ośmiu miastach na terenie Polski. Lokalizacje poszczególnych punktów są podane w zakładce Punkty rekrutacyjne.
4. Po zakończeniu rekrutacji, w terminie od 11 do 14 maja br., organizator przygotuje listy dziewięcioosobowych drużyn skłądających się z zawodników zgłoszonych do rozgrywek indywidualnie. Drużyny te na etapie eliminacji rozegrają mecze w jednym z pieciu regionów. Ponadto opracowane zostana drabinki eliminacyjne dla każdego z pięciu regionów. Wszystkie informacje na ten temat zostaną ogłoszone 14 maja na stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi.

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek zawodnicy-amatorzy będą mieli okazję do spotkań i treningów pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce.

Sponsorem rozgrywek Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus.

Więcej: http://www.plusliga.pl/amatorska/

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x