Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią

Voucher na wakacje? Laptop? A może 1000 zł na dodatkowe wydatki? Takie między innymi nagrody można wygrać w konkursie Plusa. Wystarczy doładować telefon i… zaskoczyć jury odpowiedzią na pytanie konkursowe.„Doładuj się słońcem” to konkurs dla klientów Plusa, który wystartował 21 października. To zabawa dla tych, którzy przez kolejnych 8 tygodni skorzystają z doładowań przez stronę www i w bankowości elektronicznej. Aby wziąć udział w konkursie należy w danym etapie doładować konto kwotą min. 20 PLN, udzielić odpowiedzi na pytanie: „Co robisz, żeby mieć pozytywną energię na cały dzień?” i zamieścić ją w aplikacji konkursowej dostępnej na stronie doladujsiesloncem.pl wraz z krótkim kwestionariuszem rejestracyjnym.

Konkurs potrwa do 15.12.2013. Podzielony jest na 8 etapów, a każdy z nich trwa 7 dni. Uczestnicy mogą brać udział we wszystkich etapach konkursu pod warunkiem spełnienia każdorazowo warunków określonych w regulaminie.

Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wyłoni w każdym tygodniu 69 zwycięzców – autorów najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Ogółem do wygrania jest aż 549 nagród!

Co tydzień uczestnicy konkursu mają szanse na wygranie nagród głównych:
Voucheru na wycieczkę o wartości 7000 zł,
Laptopa DELL Vostro o wartości 3460 zł,
Nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł,
Luksusowych okularów marki Police „dla dwojga” ,
nagród dodatkowych w postaci doładowań.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie doladujsiesloncem.pl.

Komentarze

Written by: Maciej Bukała