Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią

Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią

Voucher na wakacje? Laptop? A może 1000 zł na dodatkowe wydatki? Takie między innymi nagrody można wygrać w konkursie Plusa. Wystarczy doładować telefon i… zaskoczyć jury odpowiedzią na pytanie konkursowe.

„Doładuj się słońcem” to konkurs dla klientów Plusa, który wystartował 21 października. To zabawa dla tych, którzy przez kolejnych 8 tygodni skorzystają z doładowań przez stronę www i w bankowości elektronicznej. Aby wziąć udział w konkursie należy w danym etapie doładować konto kwotą min. 20 PLN, udzielić odpowiedzi na pytanie: „Co robisz, żeby mieć pozytywną energię na cały dzień?” i zamieścić ją w aplikacji konkursowej dostępnej na stronie doladujsiesloncem.pl wraz z krótkim kwestionariuszem rejestracyjnym.

Konkurs potrwa do 15.12.2013. Podzielony jest na 8 etapów, a każdy z nich trwa 7 dni. Uczestnicy mogą brać udział we wszystkich etapach konkursu pod warunkiem spełnienia każdorazowo warunków określonych w regulaminie.

Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wyłoni w każdym tygodniu 69 zwycięzców – autorów najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Ogółem do wygrania jest aż 549 nagród!

Co tydzień uczestnicy konkursu mają szanse na wygranie nagród głównych:
Voucheru na wycieczkę o wartości 7000 zł,
Laptopa DELL Vostro o wartości 3460 zł,
Nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł,
Luksusowych okularów marki Police „dla dwojga” ,
nagród dodatkowych w postaci doładowań.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie doladujsiesloncem.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x