Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Doświadcz LTE

O tym że ruszył w Polskę specjalny autobus sieci Plus informowaliśmy już na naszym blogu w tym wpisie, Autobus w którym można sprawdzić i przetestować, jak działa najszybszy na świecie mobilny dostęp do internetu w technologii LTE o szybkości do 100 Mb/s. To specjalnie przygotowany autobus miejski, który dzięki znajdującym się w nim pięciu specjalnym strefom pozwoli każdemu osobiście doświadczyć LTE.  W dniach 24 – 29 kwietnia Autobus LTE odwiedzi Poznań. 

Przestrzeń busa podzielona została na pięć funkcjonalnych stref ze stanowiskami prezentacyjnymi wyposażonymi w tablety LTE oraz ekrany plazmowe.

„Transfer muzyki – Muzodajnia.pl” to strefa, w której będzie możliwość zapoznania się z szybkością pobierania albumów muzycznych oraz odsłuchania pobranych utworów.

W strefie „Streaming i download dużych plików – IPLA” można pobrać film, zapoznać się ze streamingiem w jakości HD, a także odtworzyć pobrane pliki.

„Speed test – porównania z konkurencją” to miejsce, gdzie na plusowych tabletach LTE oraz na „normalnych” tabletach podłączonych do mobilnego internetu konkurencji będzie okazja porównania na serwisach testowych www.speedtest.pl i www.speedtest.net uzyskiwane „osiągi”.

„Szybka gadka, czyli podziel się wrażeniami na Facebooku” jest strefą wyposażoną w sprzęt z kamerą, gdzie można nagrać własny filmik o „najszybszości” internetu LTE oraz zamieścić go na profilu Plusa na FB i na własnym „wallu”.

W strefie „Zamówienia online” osoby odwiedzające busa mogą zamówić kontakt z telemarketerem Plusa oraz udzielić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Autobus LTE Plusa gościł już z okazji Festiwalu Filmowego Off Plus Camera w Krakowie, a na trasie jego przejazdu znajdują się jeszcze: Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Katowice i Łódź. W każdym z odwiedzanych miast autobus spędzi sześć dni.

Wcześniej informowaliśmy na naszym blogu że autobus w dniach 24 – 29 kwietnia będzie we Wrocławiu. Trasa autobusu zmieniła się, szczegóły trasy dostępne na stronie www.plus.pl/bus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x