Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Druga fala nieograniczonych możliwości – Samsung Wave II

W grudniu na polski rynek wkroczyła kolejna odsłona platformy bada w wersji 1.2 i najnowszy przedstawiciel bestsellerowej serii Wave – Samsung Wave II. Nowy smartfon zaprojektowano z myślą o komforcie – gwarantują go duży ekran Super Clear LCD o przekątnej 3.7” oraz intuicyjny interfejs użytkownika TouchWiz 3.0. Premierowy Wave może również pochwalić się rozbudowanymi możliwościami multimedialnymi, a wszystkimi komunikacyjnymi funkcjonalnościami zawiaduje wygodna aplikacja Social Hub.

Głębia obrazu w eleganckim stylu
W Samsung Wave II zadbano o dobór komponentów najwyższej jakości. W ręce użytkowników trafia smartfon wyposażony w duży ekran dotykowy Super Clear LCD, na którym z przyjemnością można obejrzeć ulubiony film, serial czy kolekcję zdjęć. Wyświetlacz od pierwszej chwili urzeka głębokimi, realistycznymi kolorami, charakterystycznymi dla wyświetlaczy telefonów z serii Wave. 3,7 – calową matrycę wyróżnia wysoka rozdzielczość 480×800 pikseli (WVGA), a specjalna powłoka ekranu redukuje powstawanie odcisków palców i smug. Ponadto Samsung Wave II wyposażono w funkcje pozwalające na obróbkę zdjęć oraz plików wideo uwiecznionych za pomocą telefonu. Najnowszy smartfon wykonano z wysokiej jakości materiałów: stopu alminium oraz hartowanego szkła.

Internetowe możliwości
Z Samsung Wave II każdy użytkownik zyskuje szybki dostęp do zasobów internetowych, bowiem najnowszy smartfon wyposażono w technologię WiFi w wersji n. Telefon obsługuje również standard All Share (DLNA), tak więc bez trudności filmy zgromadzone w jego pamięci mogą trafić na ekran telewizora, a muzyka na domowy odtwarzacz muzyczny. Co więcej, Wave II sprawdzi się w roli routera WiFi (obsługa do trzech urządzeń), z łatwością można go również przekształcić w podręczną nawigację GPS. Dzięki udostępnieniu przez producenta kompletu narzędzi programistycznych, twórcy aplikacji mobilnych mogą realizować swoje pomysły i dzielić się nimi online. Użytkownik zyskuje dostęp do bogatego katalogu gier, programów i e-booków, rozmieszczonych w przejrzystych kategoriach tematycznych sklepu Samsung Apps.

Multimedia w zasięgu ręki
Samsung Wave II to smartfon o muzycznym zacięciu. Na pokładzie najnowszej propozycji Samsung znalazły się: odtwarzacz muzyczny z equalizerem i obsługą dźwięku przestrzennego, radio FM z funkcją rozpoznawania muzyki, a dzięki złączu minijack 3.5 mm bez problemu można podłączyć do niego swoje ulubione słuchawki.

Stały kontakt ze światem
Social Hub sprawia, że korzystanie z możliwości współczesnej komunikacji tekstowej staje się jeszcze szybsze, łatwiejsze i bardziej uporządkowane. Aplikacja ta zamieni telefon w osobistego asystenta – dzięki niej każdy zyskuje w jednym miejscu dostęp do kontaktów i wiadomości
z portali społecznościowych, komunikatorów internetowych, poczty e-mail, SMS oraz wpisów
w kalendarzu. Widgety informacyjne (giełda, pogoda, najnowsze wydarzenia i terminarz) oraz szereg zaawansowanych aplikacji biurowych czynią telefon doskonałym centrum komunikacyjnym.

Samsung Wave II jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1399zł.

(ź) Samsung


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x