Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dwa razy więcej Internetu LTE w Plusie!

Dwa razy więcej Internetu LTE w Plusie!

Nowa oferta internetowa Plusa, a w niej dwa razy więcej Internetu LTE. W ramach pakietu do wykorzystania jest co miesiąc nawet 60 GB, do tego 50 GB w ramach limitu nocnego oraz nielimitowane przeglądanie stron www w ramach wyższych abonamentów. Od 29 kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybieraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM, czyli bez sprzętu i „lojalki”. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci nowi, jak i przedłużający umowę w Plus Internet.

W nowej ofercie najtańszy abonament to wciąż jedynie 14,90 zł miesięcznie, a w nim pakiet 2 GB!
Nowa oferta jest atrakcyjna dla korzystających z programu smartDOM pozwalającego na łączenie nowoczesnych usług Plusa i Cyfrowego Polsatu i oszczędzanie na rachunkach. Klient smartDOMu już za 39 zł miesięcznie otrzymuje aż 20 GB, co jest obecnie najlepszą ofertą na rynku!
Największy abonament dla klientów Internetu LTE zawiera teraz pakiet aż 60 GB i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron www. W ramach pakietu dostępne jest także darmowe nielimitowane korzystanie z największej telewizji internetowej IPLA. Za dodatkowe 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje również 50 GB limitu nocnego (od 1.00 do 7.00).

ltewplusie

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego i jest szczególnie godna polecenia tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej. Zestaw ODU-IDU istotnie zwiększa zasięg internetu LTE i zapewnia jego lepszą jakość oraz szybkość. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Plusie, prócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, mają również 6 miesięcy abonamentu gratis, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł!
Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji „Testuj internet LTE przez 7 dni za 9 zł”, a ramach której przez pierwsze siedem dni można bez żadnych zobowiązań przetestować Internet LTE w Plusie na wybranym routerze domowym WiFi lub modemie. Osoby, które po testach zostaną w Plusie otrzymają pierwsze 30 dni abonamentu za 0 zł!
„Zmiany w ofercie internetowej Plusa odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników i uwzględniają obecne trendy rynkowe.” – mówi Adam Toruński, Kierownik Działu Oferty Internet w Plusie – „Dziś już 80% klientów oferty Plus Internet wybiera sprzęt LTE.”
Internet w Plusie jest szybszy od Neostrady i z powodzeniem pełni rolę Internetu domowego. Według wszystkich dotychczasowych zestawień niezależnego rankingu Speedtest.pl Internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i dystansuje innych operatorów mobilnych (link). Spośród osób, które skorzystały z oferty Plusa, aż 9 na 10 nowych klientów deklaruje zadowolenie z zakupu, a 7 na 10 potwierdza, że używa go jako Internetu domowego. (Źródło: Badanie Grupy IQS „Zmień internet domowy na Plusa”, Listopad 2013. Baza: Osoby, które zakupiły ofertę Plus Internet we wrześniu 2013, n=1000).
LTE w Plusie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów bez buforowania i zakłóceń.
W zasięgu największej i najnowocześniejszej sieci LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu jest 2 na 3 mieszkańców naszego kraju, czyli aż 26 mln Polaków, a oferowana przez obu operatorów technologia LTE umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.
Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE od 8 maja dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x