Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dwa telefony w jednym – Samsung Galaxy Y Duos

Samsung wprowadza na polski rynek prosty smartfon umożliwiający wykonywanie połączeń z dwóch kart SIM bez konieczności przełączania się pomiędzy nimi – Samsung Galaxy Y Duos. Telefon został wyposażony w dotykowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 3.14” i system operacyjny Android 2.3. 

Nowy smartfon to oferta dla osób, które w codziennej komunikacji używają dwóch numerów komórkowych, ale nie lubią nosić ze sobą dwóch urządzeń. GALAXY Y Duos doskonale odpowiada na ich potrzeby, a przy tym oferuje jeszcze więcej.  To jeden z niewielu telefonów na rynku, który pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart sim w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On, która zapewnia stałe czuwanie obu numerów.

Szybkie i komfortowe korzystanie z urządzenia zapewnia procesor o taktowaniu 832 MHz oraz dotykowy ekran o przekątnej 3.14”. Z kolei komunikację GALAXY Y Duos z innymi urządzeniami zapewnia moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS. A długi czas pracy urządzenia zapewnia litowo-jonowa bateria o pojemności 1300 mAh.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 599 zł brutto.

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x