Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

FancyFon rozszerza system FAMOC o wsparcie dla Microsoft Windows Phone 7

FancyFon ™, pionier na rynku rozwiązań mobilnych, dostarczający rozwiązania do bezpiecznego i centralnie sterowanego, zdalnego zarządzania telefonami komórkowymi, ogłosił wsparcie dla najnowszego systemu mobilnego firmy Microsoft – Windows Phone 7.

Windows Phone 7 (WP7) to najnowsza propozycja mobilnego systemu operacyjnego opracowana przez Microsoft. W Europie i Azji, następca Windows Mobile miał swoją premierę 21 października 2010. W Stanach Zjednoczonych zostanie zaprezentowany 8 listopada 2010. Jak dotąd, system zbiera bardzo pozytywne recenzje, głównie za ciekawie rozwiązany i intuicyjny interfejs użytkownika, który znacząco różni się od oferty Apple i Google. Microsoft postanowił na nowo zdefiniować funkcjonalność telefonu komórkowego, podkreślając wagę różnych form komunikacji, dlatego główny panel sterowania daje przede wszystkim szybki dostęp do informacji o połączeniach, wiadomościach, mailach ale także o aktywności znajomych na serwisach społecznościowych.

„Kluczowym atutem oferowanej przez FancyFon platformy do zdalnego zarządzania środowiskiem mobilnym, jest szerokie wsparcie mobilnych systemów operacyjnych. System FAMOC konsoliduje wszelkie procesy związane z zarządzaniem zróżnicowaną flotą smartphonów, dlatego tak ważna jest dla nas integracja z pojawiającymi się na rynku nowymi technologiami mobilnymi. Dzięki włączeniu WP7 do oferty FancyFon, jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie naszym międzynarodowych klientom.” –  powiedział Marek Jędrzejczyk, Prezes FancyFon.

FAMOC to najbardziej kompleksowa i elastyczna platforma pozwalająca sprawnie zarządzać zróżnicowaną flotą urządzeń mobilnych od chwili aktywacji usług mobilnych, poprzez cały cykl życia urządzenia. System integruje zarządzanie dostępnymi na rynku platformami mobilnymi:  Symbian, Apple (iOS, iOS 4), BlackBerry, Android, Windows Mobile oraz Java, a teraz także Windows Phone 7, którego pełne wsparcie dostępne będzie już w Q1/2011. Zdalny dostęp do urządzeń w czasie rzeczywistym oraz centralizacja kontroli nad urządzeniami zapewnia następujące korzyści:

  • Poprawę wydajności firmy i wzrost efektywności pracowników
  • Uproszczenie procesu wdrażania nowych rozwiązań mobilnych
  • Usprawnienie procesów administracyjnych i serwisowych oraz centralizacja zarządzania
  • Redukcję kosztów związanych z obsługą środowiska mobilnego i  wsparciem technicznym
  • Gwarancję bezpieczeństwa danych spełniająca standardy wewnętrznej polityki firmy

FAMOC wspiera infrastrukturę m.in. takich firm jak Vodafone Hungary, BRE Bank, Inteligo Financial Services, K2 Internet, PGE EO,  VIPnet czy Media Regionalne.

Źródło: FancyFon


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x