Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

FancyFon wprowadza konsolę zdalnego dostępu na urządzenia iPad

Firma FancyFon, pionier na rynku rozwiązań umożliwiających firmom centralnie sterowane, bezpieczne zarządzanie smartfonami i tabletami, wprowadziła do swojej oferty konsolę zdalnego dostępu na tablety iPad.

Nowa konsola została włączona do platformy FancyFon Mobility Center (FAMOC). Jej podstawową zaletą jest umożliwienie administratorom zdalnego dostępu do korporacyjnych smartfonów i tabletów bezpośrednio z iPada, bez konieczności dostępu do komputera stacjonarnego czy laptopa.

FancyFon po raz kolejny wprowadza technologiczne innowacje na dynamicznie rozwijający się rynek systemów do zdalnego zarządzania flotą mobilną, oferując następujące korzyści administratorom IT:

– Nowy kanał dostępu do urządzeń przenośnych
– Błyskawiczny czas reakcji na zgłoszone problemy z telefonem, dzięki możliwości uzyskania zdalnego dostępu do smartfonów/tabletów „w ruchu”, bez konieczności dostępu do komputera czy laptopa
– Intuicyjny interfejs
– Pełna integracja z kompleksowym pakietem produktów FAMOC

„Tablety stają się coraz bardziej popularne w świecie biznesu, zwłaszcza wśród pracowników IT. Obserwując te trendy, postanowiliśmy stworzyć konsolę umożliwiającą korzystanie z pakietu produktów FAMOC za pośrednictwem tabletów iPad. Nowe rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej usprawnić procesy związane z zarządzanie infrastruktury mobilnej w przedsiębiorstwie.” – skomentował Bartosz Leoszewski, Dyrektor Techniczny FancyFon. „FancyFon nieustannie monitoruje rynek technologii mobilnych i błyskawicznie reaguje na pojawiające się tendencje, dlatego nasze rozwiązania już od dawna wykraczają poza zdalne zarządzanie smartfonami, i umożliwiają także centralną obsługę korporacyjnych tabletów.”

Konsola FancyFon Remote Access na iPady będzie dostępna w AppStore w Q1 2011.

FancyFon Mobility Center (FAMOC™)  to wiodący na rynku systemu do zdalnego zarządzania cyklem życia smartfonów i tabletów opartych o zróżnicowane systemy operacyjne (Android, Apple iOS, RIM BlackBerry, Symbian S60, Symbian UIQ, Windows Mobile, Java, Samsung BADA, Nokia/Intel MeeGo, HP/PALM WebOS oraz Microsoft Windows Phone 7). FAMOC umożliwia zdalną instalację i aktualizację aplikacji, cykliczny backup danych, monitorowanie bezpieczeństwa aż po przejęcie zdalnej kontroli nad urządzeniem w celu usunięcia zaistniałych problemów. System FAMOC  jest rekomendowany przez analityków firm Gartner, Forrester Reaserch czy Frost & Sullivan.

Źródło: FancyFon

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x