Galaxy S5 już w marcu

Dość dużo przecieków na temat S5 pojawiło się na naszym portalu. Linki do innych artykułów znajdziecie w dalszej części wpisu, a tymczasem po raz pierwszy mamy plotkę o dacie premiery.

Na temat S5 ostatnimi czasy słychać dość sporo, ale przejdźmy teraz do daty prezentacji. Pewien włoski dziennikarz twierdzi, że ma informację z pewnego źródła na temat daty premiery najnowszego flagowca Samsunga. Ma mieć ona miejsce w połowie marca podczas konferencji w Londynie.

Koncept-Samsunga-Galaxy-S5-fot.-concept-phones.com-194922-196054

Jeśli przyjrzeć się temu bliżej to ta informacja ma sens. Dlaczego? Już wyjaśniam. W zeszłym roku wszyscy czekali na premierę Samsunga S4 na targach Mobile Word Congress,  które odbywają corocznie w Barcelonie pod koniec lutego, jednak koreański producent swojego flagowego modelu tam nie zaprezentował, ale zapowiedział premierę na połowę marca. Wtedy wielka prezentacja odbyła się w Nowym Jorku, zatem też w wielkim mieście. Jednak czy Samsung postąpi podobnie w tym roku? Nie możemy być do końca pewni.

Zdjęcia użyte w tym wpisie to jedynie koncepcyjne wykonania modelu Galaxy S5 przez fanów.

Komentarze

Written by: Radosław Dominiak

W redakcji PlusBloga od ponad 2 lat. Uwielbia absolutnie wszystko co ma mobilny system na pokładzie i często poświęca temu zbyt dużo czasu niż powinien. Za wzór dobrze prowadzonej firmy w branży technologicznej uważa Apple. Oprócz technologii wielki miłośnik motoryzacji, podróży, muzyki, sportu i dobrych filmów.