Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

GALAXY Tab w zestawie z klawiaturą i samochodowymi gadżetami

Firma Samsung wprowadza na rynek GALAXY Tab z zestawem akcesoriów. Nowy pakiet zawiera tablet GALAXY Tab, klawiaturę ze stacją dokującą oraz akcesoria samochodowe, dzięki którym zmotoryzowani użytkownicy będą mogli wygodnie korzystać z urządzenia podczas jazdy i łatwo odnajdą drogę do celu.

Szybkie tempo życia oraz konieczność pozostawania w ciągłym kontakcie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, zainspirowały firmę Samsung do stworzenia nowego, funkcjonalnego zestawu. Jego głównym elementem jest Samsung GALAXY Tab – poręczny i wielozadaniowy tablet z 7-calowym wyświetlaczem, łączący w sobie funkcje telefonu komórkowego, netbooka oraz odtwarzacza multimediów. Z powodzeniem można na nim oglądać filmy, słuchać muzyki, sufrować po internecie, a nawet czytać książki.

Samsung GALAXY Tab dzięki aplikacji Social Hub umożliwia szybką i łatwą komunikację. Jest wygodnym narzędziem integrującym m.in. kontakty, wiadomości, pocztę elektroniczną oraz wpisy do kalendarza, co sprawia, że biznesowi użytkownicy pozostaną na bieżąco z zawodowymi obowiązkami mimo konieczności przebywania poza biurem.

Akcesoria

W zestawie obok samego tabletu, znajduje się także pełnowymiarowa klawiatura (przydatna szczególnie przy pisaniu dłuższych tekstów czy w pracy przy biurku) oraz specjalny uchwyt samochodowy i ładowarka umożliwiające doładowanie baterii tabletu nawet podczas jazdy autem.

Ponadto Samsung zatroszczył się o wygodę podróżowania użytkowników GALAXY Tab, dołączając do zestawu roczną licencję na oprogramowanie do nawigacji NaviExpert. Pozwoli ono na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się oraz zaoszczędzenie czasu i energii często traconych na oczekiwanie w korkach lub błądzenie po nieznanych trasach. Wszystkie wskazówki dotyczące przebiegu drogi są przekazywane za pomocą komunikatów graficznych i głosowych w sposób umożliwiający skoncentrowanie się na drodze. Dodatkowo NaviExpert wyposażony jest w funkcję autoaktualizacji, kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz repertuar kin.

GALAXY Tab z zestawem akcesoriów jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2199 zł.

(ź) Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x