Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Gameloft oraz Qualcomm prezentują zaawansowane możliwości gier

Gameloft®, globalny wydawca gier społecznościowych i cyfrowych oraz Qualcomm Incorporated ogłosili, że zaawansowana, mobilna gra typu FPS (First-Person Shooter), Modern Combat 3: Fallen Nation, będzie zaprezentowana na stoisku firmy Qualcomm podczas tegorocznych targów 2012 International Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. Wersje demo gry będą udostępnione na tablecie opartym o platformę Snapdragon™ S4 Mobile Development Platform (MDP) oraz sieć LTE.

Gra Modern Combat 3: Fallen Nation została zoptymalizowana pod kątem wykorzystania możliwości czołowego w branży procesora Qualcomm Snapdragon S4, do których należą zintegrowana grafika 3D, obsługa sieci LTE, przeglądanie Internetu oraz audio dzięki czemu otrzymujemy na urządzeniu mobilnym wrażenia z grania właściwe konsolom do gier. Jako trzecia odsłona popularnej gry, która sprzedała się w ponad 3,000,000 kopii od momentu premiery, Modern Combat 3: Fallen Nation jest jednym z najpopularniejszych tytułów roku 2011. Dzięki zapierającej dech realistycznej grafice, Modern Combat 3: Fallen Nation zabiera graczy w świat niezwykłych wyzwań, apokaliptycznych bitew i walki o wolność. Uczestnicy targów CES będą mieli możliwość wypróbowania wrażeń podczas sesji rozegranej w trybie multiplayer wykorzystującej sieć LTE dzięki procesorom Snapdragon.

“Gameloft jest podekscytowany współpracą z Qualcomm aby rozwijać możliwości grania na urządzeniach mobilnych dzięki procesorom i chipsetom firmy Qualcomm,” powiedział Baudouin Corman, vice president of publishing na rynek amerykański w firmie Gameloft. “Z zaangażowaniem firmy Gameloft w wydawanie najwyższej jakości gier oraz dynamiczną technologią Qualcomm jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej ekscytujące tytuły oraz niepowtarzalne wrażenia użytkownikom tabletów i urządzeń mobilnych pracujących na systemie Android.”

“Cieszymy się z pracy z Gameloft przy dostarczaniu użytkownikom najwyższej jakości, właściwej konsolom do gier. Jest to możliwe dzięki czołowym rozwiązaniom jak zintegrowana grafika oraz technologia LTE firmy Qualcomm,” powiedział Dave Durnil, director of advanced gaming w firmie Qualcomm. “Naszym priorytetem jest zoptymalizowanie procesorów Snapdragon do zapewniania niepowtarzalnego wrażenia z grania i jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania gry Modern Combat 3: Fallen Nation na naszej platformie Snapdragon S4 podczas targów CES.”

Źródło: Qualcomm

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x