Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Hity Muzodajni z Radia Eska

Radio Eska uruchomiło komercyjny kanał muzyczny – Hity Muzodajni. Top Muzodajnia.pl to lista najczęściej ściąganych hitów z serwisu Muzodajnia.pl – sklepu z najtańszą muzyką w sieci. Stream prezentuje muzykę dostępną na portalu Muzodajnia.pl.

Kanał Hity Muzodajni powstał przy współpracy serwisu FabrykaMuzy.pl i redakcji muzycznej serwisu Muzodajnia.pl. Jest to dedykowany stream komercyjny, opracowany na potrzeby Muzodajni i mający na celu promocję muzyki, którą można kupić za pośrednictwem portalu. Stream dostępny jest z poziomu strony Muzodajnia.pl (Radio Hitów Muzodajni) oraz w serwisach Eska.pl i FabrykaMuzy.pl.

Dzięki projektowi Hity Muzodajni, portal Muzodajnia.pl zyskał dostęp do nowego kanału promocyjnego i możliwość zaoferowania użytkownikom radia internetowego, opracowanego specjalnie na potrzeby portalu. FabrykaMuzy.pl i Radio Eska pozyskały nowy, ciekawy kontent, dopasowany do potrzeb swoich odbiorców. Prezentowana w Hitach Muzodajni playlista uzgadniana jest wspólnie przez obu partnerów.

Muzodajnia.pl – największy w polskim Internecie sklep z legalnymi plikami muzycznymi. ESKA to jedna z najchętniej słuchanych sieci radiowych w Polsce. Eska współpracuje z Muzodajnią od sierpnia 2009 roku. Umowa pomiędzy spółkami zakłada długoterminową współpracę.

źródło: Telix.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x