Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

House i 36i6

W ramach Akcji Uczestnicy otrzymują w Sklepach zniżkę w wysokości 36,60 PLN na dowolny model kupowanych spodni jeansowych. Akcja trwa od dnia 27.08. 2010 roku do dnia 05.09. 2010 roku. . Uczestnikami Akcji mogą być osoby fizyczne zamieszkałe  na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, będące Użytkownikami 36.6. Warunkiem wzięcia udziału w Akcji jest:

a. posiadanie aktywnego konta 36.6 (tj. konta którego wartość nie jest wyczerpana i dla którego nie upłynął okres ważności dla usług wychodzących)

b. wysłanie w okresie od dnia 27.08.2010 do dnia 5.09.2010 SMS-a o treści „36i6” na bezpłatny numer „8039”,

c. zachowanie otrzymanego przez Uczestnika w odpowiedzi SMS-a zwrotnego z indywidualnym  kodem zniżkowym, dalej zwanym „Kuponem SMS

d. okazanie otrzymanego Kuponu SMS sprzedawcy w kasie w dowolnym Sklepie.

e. umożliwienie przez Uczestnika sprzedawcy w Sklepie dokonania weryfikacji aktywności konta w 36i6, aby to zrobić sprzedawca w Sklepie poprosi Uczestnika o wpisanie w telefonie kodu: *147# i zatwierdzenie go klawiszem „Połącz”

Każdy z Uczestników, który spełni warunki określone w §2 ust. 2 Regulaminu, jest uprawniony  do otrzymywania w kasie Sklepu zniżki w kwocie 36,60 PLN na dowolny, jeden model spodni jeansowych.

Organizator zastrzega, że:

a. na jeden numer telefonu będzie możliwe otrzymanie jedynie jednego Kuponu SMS;

b. na jeden numer telefonu będzie możliwy zakup jednej pary spodni;

c. Kupon SMS ważny jest przez cały Okres Trwania Promocji.

W przypadku, gdy Uczestnik utraci Kupon SMS, będzie miał prawo do uzyskania jego duplikatu poprzez ponowne wysłanie w Okresie Trwania Promocji wiadomości SMS o treści „36i6” pod bezpłatny numer „8039”. W odpowiedzi Uczestnik otrzyma Kupon SMS z tym samym kodem.

źródło: House

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x