Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

HTC Desire HD nagrodziny w kategorii innowacyjność

HTC Desire HD zdobył nagrodę w kategorii innowacyjność – jako telefon z superszybkim Internetem, wideo HD i darmowym programem do nawigacji w trybie offline. W imieniu HTC nagrodę odebrał Paweł Orliński, Dyrektor Regionalny Europy Centralnej i Wschodniej.

HTC Desire HD to smartfon, który doskonale nadaje się do obsługi multimediów. Oddający niezwykle wyrazisty obraz ekran LCD o wielkości 4,3 cala, aparat fotograficzny o rozdzielczości 8-megapikseli z podwójną lampą błyskową, kamera, którą można rejestrować obraz wideo w jakości HD 720p oraz system dźwiękowy Dolby Mobile/ Sorround Sound – to tylko niektóre z jego wielu innowacyjnych cech. W HTC Desire HD wykorzystano po raz pierwszy procesor Qualcomm 8255 Snapdragon 1 GHz, co powoduje, że smartfon jest super szybki w obsłudze. Dodatkowo w urządzeniu tym została zaimplementowana funkcja HTC Fast Boot, czyli po włączeniu możemy w bardzo krótkim czasie wykonać rozmowę, wysłać sms czy sprawdzić maila.

Czujemy się niezwykle zaszczyceni odbierając po raz kolejny statuetkę ‘Wirtualny Telefon’ – tym razem w bardzo znaczącej dla nas w kategorii: ‘Innowacyjność’. To dzięki wyznawanej przez nas filozofii, która stawia w centrum oczekiwania i satysfakcję użytkownika, dążymy do tworzenia coraz bardziej innowacyjnych smartfonów.

powiedział Paweł Orliński.

Statuetka „Wirtualny telefon” została wręczona na Gali Oskarów IT organizowanej już po raz dziesiąty przez redakcję miesięcznika nowych technologii ‘Mobile Internet’

Źródło: HTC

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x