HTC One- Aktualizacja Android 4.2.2 Prezentacja

HTC One to jeden z najgorętszych smartfonów jakie miały premierę w tym roku. Swoim wyglądem i ogromną wydajnością wzbudził podziw bardzo wielu osób. Tajwański producent nie osiada na laurach jeśli chodzi o swój flagowy model i właśnie dlatego wypuścił aktualizację do Androida 4.2.2. Co ona zmienia i czy warto aktualizować naszego One’a? Zapewniam, że tak, a więcej znajdziecie w dalej zamieszczonej wideoprezentacji.
Aktualizacja waży około 400 MB i dostępna jest już od kilkunastu dni. Zmian jest kilka, jedne mniej, inne bardziej przydatne. Według mnie HTC genialnie postąpiło wrzucając do 4.2.2 możliwość wyświetlania stanu baterii w procentach i tworząc podręczne menu, które pojawia się po rozsunięciu paska zadań i wciśnięcia tych małych kwadracików w prawym górnym rogu. Oprócz tych rzeczy aktualizacja wnosi znacznie więcej, ale o tym dowiecie się w niżej zamieszczonej videoprezentacji.

Komentarze

Written by: Radosław Dominiak

W redakcji PlusBloga od ponad 2 lat. Uwielbia absolutnie wszystko co ma mobilny system na pokładzie i często poświęca temu zbyt dużo czasu niż powinien. Za wzór dobrze prowadzonej firmy w branży technologicznej uważa Apple. Oprócz technologii wielki miłośnik motoryzacji, podróży, muzyki, sportu i dobrych filmów.