Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

HTC prezentuje kolejny model z serii One – HTC One SV

HTC One SV zapoczątkowuje nową generację wydajności i błyskawicznego internetu mobilnego w smartfonach – powiedział Peter Chou, dyrektor generalny HTC Corporation. Cieszymy się, że nasze produkty, dzięki rozwojowi sieci LTE 4G, umożliwiają użytkownikom na całym świecie serfowanie w internecie, korzystanie z multimediów i słuchanie internetowego radia szybciej i płynniej niż do tej pory. 

Niezawodny, superszybki, wydajny
Wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon S4 1,2 GHz i najnowszą technologię sieci mobilnej, HTC One SV jest wyjątkowo wydajny, umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo w wysokiej jakości, granie w zaawansowane gry i płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Użytkownikowi smartfona nie zabraknie też miejsca na dokumenty, filmy, zdjęcia i aplikacje, ponieważ obok wbudowanej pamięci i obsługi kart Micro SD o pojemności do 32 GB, HTC One SV oferuje integrację z usługami Dropbox i SkyDrive. Dzięki najnowszym technologiom NFC i Android Beam można również łatwo współdzielić treści, zbliżając urządzenie do innego telefonu obsługującego protokół NFC.


Niezwykły aparat, autentyczny dźwięk
Wszystkie telefony z serii One wyposażone są w znakomity aparat. Nie zabrakło go również w modelu HTC One SV. Zaawansowane funkcje, w tym tryb zdjęć ciągłych uruchamiany jednym przyciskiem oraz funkcja VideoPic™ i wysokie ISO w słabym oświetleniu umożliwiają wykonywanie pięknych zdjęć w trudnych warunkach. Podświetlany od tyłu aparat główny o rozdzielczości 5 megapikseli i przesłonie f/2,0, wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, między innymi zdjęć panoramicznych i nagrywania wideo w trybie HD 1080p. Jego doskonałym uzupełnieniem jest aparat przedni o rozdzielczości 1,6 megapiksela, również podświetlany od tyłu, z soczewką f/2,2, który umożliwia wykonywanie pięknych autoportretów o zachodzie słońca czy w blasku świec.

O doskonały dźwięk w HTC One SV dba system Beats Audio™, dostępny wyłącznie w smartfonach HTC. Dzięki niemu słuchacz otrzymuje dźwięk w jakości studyjnej, którym może cieszyć się podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
Nowe oprogramowanie HTC Sync Manager ułatwia synchronizację i zarządzane kolekcją piosenek, dzięki czemu biblioteka muzyczna będzie równie mobilna jak jej użytkownik.

Rozpoznawalne wzornictwo
HTC One SV jest wierny stylowi HTC – charakteryzuje go eleganckie wzornictwo, 4,3-calowy ekran wykonany w technologii Super LCD 2 i zachwycające kolory: błękit pirenejski i lodowcowa biel. Poliwęglanowa obudowa jest solidna, a zarazem miękka w dotyku, a wysokiej jakości wykończenie uzupełnia srebrna lub metaliczna krawędź
i kolorystycznie dopasowana siatka.

HTC One SV będzie dostępny w regionie EMEA od grudnia 2012 r.

Źródło: HTC Polska

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x