Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

HTC prezentuje trzy nowe smartfony z HTC Sense

HTC, międzynarodowy lider projektowania urządzeń mobilnych, zaprezentował dziś trzy nowe wersje swoich najpopularniejszych smartfonów – HTC Desire S,          HTC Wildfire S i HTC Incredible S.  Nowe urządzenia wpisują się w strategię firmy oferowania zaawansowanych smartfonów, zapewniających wybór wzornictwa, mocy i  funkcjonalności. Każdy z telefonów wykorzystuje mechanizmy HTC Sense umożliwiające obsługę telefonu w prosty i intuicyjny sposób.

„HTC stworzyło HTC Sense, by umożliwić klientom korzystanie z najnowszych innowacyjnych technologii w prosty i intuicyjny sposób, czego najlepszy przykład stanowią urządzenia HTC Desire S, HTC Wildfire S i HTC Incredible S.” -powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation. „Nowe telefony charakteryzują się doskonałym połączeniem wzornictwa, innowacji i funkcjonalności tworząc oryginalny, personalny produkt.”

HTC Desire S

HTC Desire S, następca popularnego i nagradzanego HTC Desie, łączy najlepsze wzornictwo, moc i szybkość. HTC Desire S, inspirowany obudową HTC Legend, został wykonany z jednego bloku aluminium, co czyni go odpornym i wygodnym w użytkowaniu. HTC Desire S, dzięki nowemu procesorowi Qualcomm  Snapdragon MSM8255 1GHz, oferuje wyjątkową wydajność i moc. Przednia i tylna kamera zapewniają wideo wysokiej rozdzielczość, a ekran WVGA o przekątnej 3,7 cala doskonale nadaje się do obsługi multimediów.

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S, bazujący na popularności HTC Wildfire, jest przystępnym cenowo kompaktowym i przyjaznym smartfonem zapewniającym rozbudowaną funkcjonalność. Pozwala użytkownikom uczestniczyć w życiu społecznym wykorzystując serwisy, takie jak Facebook, ale też komunikację głosową i tekstową. Smartfon umożliwia oznaczanie znajomych na zdjęciach przed wysłaniem na Facebooka oraz dzielenie się ulubionymi aplikacjami z Android Market za jednym naciśnięciem klawisza.

HTC Wildfire S jest jednym z najmniejszych telefonów HTC – mierzy 10,13 cm długości i 5,94 cm szerokości, wykorzystuje ekran dotykowy HVGA o przekątnej 3,2 cala.

Użytkownicy mogą podkreślić swoją indywidualność i wybrać spośród wielu kolorów, takich jak czerwony, niebieski, czarny i biały. Ekran główny telefonu jest w pełni definiowany i może być wypełniony ulubionymi aplikacjami, widgetami lub treściami. Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją automatycznej ostrości, rozszerzalna pamięć microSD™ i obsługa wielu formatów dźwięku oraz wideo czyni z HTC Wildfire S doskonały telefon multimedialny, który z łatwością mieści się w każdej kieszeni.

HTC Incredible S

Atrakcyjny HTC Incredible S, łączący najnowsze wzornictwo z funkcjonalnością, przeznaczony jest dla osób, które chcą się wyróżnić. HTC Incredible S pokazuje, co można osiągnąć łącząc wysiłki inżynierów i projektantów w celu uzyskania unikalnego telefonu. HTC Incredible S charakteryzuje się doskonale wyprofilowaną obudową, podkreślającą wewnętrzne komponenty telefonu. Dzięki jasnemu ekranowi SuperLCD WVGA o przekątnej 4 cale, rejestracja i przeglądanie filmów wideo HD nigdy nie było tak proste i przyjemne. Dźwięk dookólny stereo pozwala doświadczyć kinowej jakości odbioru w mobilnym urządzeniu.

HTC Incredible S, dzięki aparatowi o rozdzielczości 8 megapikseli z podwójną lampą błyskową, pozwala robić zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Umożliwia też dzielenie się filmami, muzyką i zdjęciami wyświetlając je na telewizorze z wykorzystaniem technologii DLNA®. Dzięki przedniej kamerze wideo i funkcji rozmów wideo, użytkownicy będą mogli prowadzić prawdziwie multimedialną komunikację twarzą w twarz.

Dostępność

HTC Desire S, HTC Wildfire S i HTC Incredible S będą powszechnie dostępne dla klientów w Europie i Azji w drugim kwartale 2011 r.

Źródło: HTC

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x