Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: HTC Rhyme

HTC Rhyme HTC Rhyme jest jedną z najnowszych propozycji popularnego tajwańskiego producenta urządzeń mobilnych. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się dość odbiegającą od typowej stylizacją oraz raczej doprecyzowaną grupą odbiorców.

Wprowadzenie HTC Rhyme na rynek jest zdecydowanie ukłonem w stronę damskiej części użytkowników telefonów komórkowych. Zarówno wykonanie samego urządzenia jak i dołączone gadżety (nietypowe słuchawki oraz świecący breloczek) stanowić będą nie lada wyzwanie dla mężczyzn. Niektóre z funkcjonalności samego telefonu również są dedykowane przede wszystkim kobietom, co moim zdaniem znacząco może ułatwić funkcjonowanie w życiu codziennym.Przechodząc do bardziej rzeczowej części „pierwszych wrażeń” chciałbym odnieść się do samego użytkowania telefonu. Mocną jego stroną jest wyraźny, dobrej jakości wyświetlacz o przekątnej 3,7”, który dobrze odzwierciedla kolorystykę. Do minusów należy zaliczyć niewygodne słuchawki oraz interfejs użytkownika HTC Sense w wersji 3.5, który będzie stanowił szok dla osoby, która wcześniej nie miała styczności z tym rozwiązaniem.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego urządzenia? Już niebawem na łamach naszego blogu pojawi się jego pełny test.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x