Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

HTC wykorzysta najnowsze innowacje i technologie w nowych telefonach z Windows Phone 7

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca smartfony i długofalowy partner firmy Microsoft, zaprezentowała dziś pięć nowych telefonów z systemem Windows Phone 7: HTC 7 Surround, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro i HTC HD7. Rodzina różnorodnych i wszechstronnych telefonów z nowym system Microsoft Windows Phone 7 wykorzystuje zaawansowane technologie i rozwiązania, z których znana jest firma HTC. Należą do nich między innymi unikalne aplikacje HTC dostępne przez hub HTC, który jest uzupełnieniem hubów systemu Windows Phone 7.

„Windows Phone 7 to całkowicie świeża platforma, w którą HTC ma zamiar się w pełni zaangażować. Widzimy wiele ciekawych możliwości dla klientów, jak np. integrację z serwisami, takimi jak Microsoft Xbox LIVE i Zune.” – powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation. „Dzięki korzyściom, które Microsoft oferuje klientom korzystającym z mobilnych technologii, firma ustanawia nowy standard usług na rynku. HTC wprowadzi na rynek pięć nowych smartfonów z systemem HTC Windows Phone 7, oferując klientom szeroki wybór rozwiązań.”

„HTC była partnerem firmy Microsoft od czasu premiery naszych pierwszych telefonów, prawie dekadę temu, i jesteśmy niezmiernie podekscytowani kontynuując współpracę i prezentując system Windows Phone 7.”- powiedział Andy Lees, President Mobile Communications Business w Microsoft. „Windows Phone 7 wyznacza nowy kierunek rozwoju firmie Microsoft i partnerom, a HTC wychodzi naprzeciw i znacząco wspiera premierę nowych telefonów z systemem Windows.”

Windows Phone 7

Windows Phone 7 został zaprojektowany z myślą o uproszczeniu obsługi urządzeń, dzięki wykorzystaniu interfejsu zawierającego dynamiczne ikony (Tiles) i centra grupujące dane w oparciu o pełnione funkcje, zwane hubami (Hubs). Huby Windows Phone 7 pozwalają na szybki i prosty dostęp do najnowszych i najbardziej wartościowych informacji personalnych zebranych w grupach, takich jak: Ludzie (People), Gry (Games), Muzyka i Wideo (Music&Video), Biuro (Office) i Sklep (Marketplace). Windows Phone 7 został także zintegrowany z wieloma popularnymi serwisami konsumenckimi Microsoftu, takimi jak Xbox LIVE, Windows Live, Bing i Zune.

Portfolio urządzeń HTC Windows Phone 7

W nowej linii smartfonów z Windows Phone 7 firma HTC wykorzystała innowacyjne technologie i rozwiązania, np. najwyższej klasy materiały oraz elementy designu, jak również najbardziej zaawansowane funkcje. HTC oferuje wyjątkowy zestaw aplikacji i narzędzi zawierający między innymi programy do obsługi serwisów pogodowych i kursów akcji, program do edycji zdjęć, umożliwiający dodawanie do fotografii specjalnych efektów przed udostępnieniem ich znajomym przez hub HTC i wiele innych.

HTC 7 Surround

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, filmy czy muzykę, HTC 7 Surround jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem multimedialnym. Smartfon został wyposażony w unikalny wysuwany głośnik, podpórkę i technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™. Dzięki temu HTC 7 Surround oferuje dźwięk wysokiej jakości i wirtualne efekty dookólne, co pozwala użytkownikom dzielić się z innymi ulubioną muzyką i filmami w sposób absolutnie perfekcyjny. W celu uzyskania efektów dźwięku przestrzennego nie jest konieczne korzystanie ze słuchawek, ponieważ głośnik HTC 7 Surround sprawia, że odbiór staje się naturalny i komfortowy.

HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart wykonano z pojedynczego bloku anodowanego aluminium. Telefon zarówno doskonale wygląda, jak również i leży w dłoni, wyznaczając kolejne standardy estetyki urządzeń wykonanych w formie monobloków. Smukły, solidny i inteligentny HTC 7 Mozart wygląda tak dobrze, jak brzmi. Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™ pozwalającą uzyskać najwyższej klasy wirtualny dźwięk dookólny w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC, co pozwala im mieć zawsze pod ręką personalne biblioteki filmów i muzyki.

HTC 7 Trophy

HTC 7 Trophy to telefon, który potrafi ujarzmić moc Xbox LIVE. Graczom spodoba się szybkość działania najnowszych gier akcji, uzyskiwana dzięki wydajności procesora Snapdragon o częstotliwości1 GHz, jak również efekty wizualne i kontrola, zapewniane przez jasny ekran dotykowy WGVA o przekątnej 3,8 cala. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk dookólny SRS WOW HD™ pozwala uzyskać bogate brzmienie w grach, filmach i muzyce.

HTC 7 Pro

Inspiracją do stworzenia HTC 7 Pro byli zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują najwyższej wydajności w biznesie i pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY i uchylny ekran, co umożliwia szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomościami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także śledzić kursy akcji, dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.

HTC HD7

Użytkownicy HTC HD7 będą mogli cieszyć się kinowymi wrażeniami podczas odtwarzania filmów na ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala. Zintegrowana podpórka ułatwi oglądanie i sprawi, że nie trzeba trzymać telefonu w dłoni. Ci, którzy nie godzą się na kompromisy w grach mobilnych HTC HD7 pozwoli cieszyć się mocą gier Xbox LIVE również poza domem.

Dostępność

Pięć nowych smartfonów HTC będzie dostępnych u operatorów komórkowych      i w sklepach detalicznych w Europie, krajach Azji i Pacyfiku oraz Ameryce pod koniec października 2010 r.

Ameryka Północna

 • W USA HTC 7 Surround będzie dostępny na wyłączność operatora AT&T jako HTC Surround.
 • W USA HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora T-Mobile.
 • HTC 7 Pro będzie dostępny w pierwszej połowie roku 2011 u operatora Sprint.
 • W Kanadzie HTC 7 Surround będzie dostępny na wyłączność u operatora Telus.

Europa

 • W Wielkiej Brytanii, Niemczech i Irlandii HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora Telefonica O2. Będzie też dostępny w Hiszpanii u operatora Telefonica Movistar.
 • We Francji HTC HD7 będzie dostępny u operatora Bouygues Telecom.
 • HTC 7 Mozart będzie dostępny wyłącznie u operatora Orange.
 • We Francji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Hiszpanii HTC 7 Mozart będzie dostępny na wyłączność u operatora Orange.
 • W Niemczech HTC 7 Mozart będzie dostępny na wyłączność u operatora Deutsche Telekom AG.
 • W Austrii HTC 7 Mozart będzie dostępny u operatora Deutsche Telekom AG.
 • W Austrii HTC 7 Mozart będzie dostępny u operatora Orange.
 • W Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Szwajcarii HTC 7 Trophy będzie dostępny na wyłączność u operatora Vodafone.
 • We Włoszech HTC 7 Mozart będzie dostępny u wielu operatorów.

Azja-Pacyfik

 • W Australii HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora Telstar.
 • W Nowej Zelandii HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora Telecom.
 • W Singapurze HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora Singtel.
 • W Malezji HTC HD7 będzie dostępny na wyłączność u operatora Maxi.
 • NA Tajwanie HTC HD7 będzie dostępny u operatora Taiwan Mobile.
 • W Hong Kongu HTC HD7 będzie dostępny u operatora CSL, 3 i China Mobile.
 • W Australii HTC 7 Mozart będzie dostępny na wyłączność u operatora Telstar.
 • W Singapurze HTC 7 Mozart będzie dostępny na wyłączność u operatora Starhub.
 • W Hong Kongu HTC 7 Mozart będzie dostępny u operatora CSL, 3 i China Mobile.
 • Na Tajwanie HTC 7 Mozart będzie dostępny u operatora Chunghwa Telecom.
 • W Nowej Zelandii i Australii HTC 7 Trophy będzie dostępny na wyłączność u operatora Vodafone.
 • W Singapurze HTC 7 Trophy będzie dostępny na wyłączność u operatora M1.

Źródło: HTC

  Udostępnij

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x