Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Huawei P20 -Test

Huawei P20 -Test

HUAWEI P20 urzeka nie tylko stylowym wyglądem, ale też innowacyjnymi rozwiązaniami. Zakrzywiony korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium pokrywają trójwymiarowe tafle hartowanego szkła. Działają one jak pryzmat, który emituje łagodny strumień. Procesor Kirin 970 został wyposażony w sztuczną inteligencję, dzięki czemu smartfon na bieżąco uczy się swojego właściciela, wykonując zadania jeszcze szybciej i płynniej.

Ekran panoraminczy FULLVIEW 2.0
HUAWEI P20 wyróżnia się nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW 2.0 o rozdzielczości Full HD+ 2280×1080. Zwiększenie przekątnej ekranu do 5,8″ procentuje dodatkowymi korzyściami: na ekranie możesz podglądać więcej plików.

Zapraszam do obejrzenia recenzji przygotowanej przez Roberta Nawrowskiego:

Podwójny aparat
HUAWEI P20 został wyposażony w podwójny aparat Leica trzeciej generacji o rozdzielczości 20 MP oraz 12 MP. Zapewnia on większą absorbcję światła, dzięki czemu zdjęcia mogą być jeszcze wyraźniejsze i piękniejsze. Specjalne algorytmy przy wsparciu sztucznej inteligencji rozpoznają fotografowane tło, identyfikują w czasie rzeczywistym kilkanaście różnych scen i obiektów. Zasilana sztuczną inteligencją funkcja SUPER NIGHT stabilizuje obraz nawet przez osiem sekund, a zdjęcia wykonane przy słabym świetle są wyraźne i zachwycające.

Selfie jak ze studia fotograficznego
W przednim aparacie o rozdzielczości 24 MP zastosowano moduł STUDIO LIGHT EFFECTS. Z jego pomocą możesz zmieniać rodzaj i kierunek oświetlenia fotografowanej twarzy. Dokładnie tak, jak robi się to w studiu fotograficznym.

Mocna bateria i super szybkie ładowanie
HUAWEI P20 został wyposażony w baterię o pojemności 3400 mAh. Umożliwia ona długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ale telefon może dostarczać rozrywkę znacznie dłużej za sprawą dodatkowych funkcji, które można uruchomić, gdy bateria jest bliska rozładowania. Wtedy też z pomocą może przyjść funkcja super szybkiego ładowania HUAWEI SEPERCHARGE.

Kamera 360 stopni
Kamera EnVizion 360 stopni pozwala na nagrywanie filmów w technologii 360 stopni i błyskawiczne dzielenie się nimi w sieciach społecznościowych. Dzięki wyposażeniu kamery w przysłonę o wartości F/1.8 możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrywanie nawet przy słabym oświetleniu. Kamera może nagrywać materiał w kilku trybach: panoramy, z efektem rybiego oka, planetarnym, panoramy 360 stopni oraz w formacie GIF.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x