Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Huawei Y7 Prime 2018 – recenzja

Huawei Y7 Prime 2018 – recenzja

Elegancki, solidny, wydajny i atrakcyjny cenowo. Taki jest HUAWEI Y7 Prime! Najnowszy smartfon z serii Y oferuje duży panoramiczny ekran FullView, podwójną kamerę, a do tego nowoczesne oprogramowanie do niedawna instalowane przede wszystkim w najdroższych modelach na rynku.

Smartfon dostępny w sieci Plus:

ZAPRASZAM do obejrzenia recenzji Huawei Y7 Prime 2018 Recenzja | Robert Nawrowski

 

Ekran panoramiczny FullView

Większy wyświetlacz to lepszy widok. Możesz uchwycić i zapamiętać obrazy, które będą odzwierciedlać rzeczywistość bez zniekształcania faktycznych proporcji i odległości między obiektami udokumentowanymi na zdjęciach lub filmach. Taką możliwość oferuje smartfon HUAWEI Y7 Prime z ekranem panoramicznym FullView o przekątnej 5.99″. Wąskie ramki wokół ekranu sprawiają, że ekran pokrywa jeszcze większą powierzchnię, nawigowanie po nim jest proste, a smartfon wygodnie trzyma się w dłoni. Wyjątkowy styl zapewnia z kolei specjalna obudowa, która odbija światło tworząc lustrzane odbicie.

Podwójna kamera

Do niedawna przywilej korzystania z podwójnej kamery należał przede wszystkim do właścicieli najdroższych smartfonów. Ten stan zmienia się za sprawą także HUAWEI Y7 Prime. Na tylnej obudowie najnowszego smartfonu z serii Y zainstalowano podwójny aparat o rodzielczości 13 MP i 2 MP. Dzięki temu jakość zdjęć wykonywanych przez HUAWEI Y7 Prime może być jeszcze wyższa! Korzystając z trybu szerokiej przysłony smartfon bez większego wysiłku może uchwycić żywe piękne i głębokie obrazy, a do tego tworzyć efekt „bokeh”, czyli modyfikować tło poprzez jego rozmycie celem uwypuklenia obiektów na pierwszym planie.

Tylny aparat oferuje również funkcję „Cosplay”*. Funkcja ta jest prosta w użyciu i może dostarczyć wiele radości upodabniając Ciebie lub znajomych w postacie przypominające bohaterów z książek, komiksów lub filmów science-fiction.

* Funkcja „Cosplay” jest dostępna tylko po aktualizacji HOTA. Przedstawiony interfejs użytkownika ma cele tylko informacyjne. Rzeczywisty interfejs może się różnić.

Modyfikuj selfie na wiele sposobów

Wiele satysfakcji może zapewnić także przednie oko kamery o rozdzielczości 8 MP. Umożliwia ono tonowanie selfie, dodatkowe podświetlanie o studyjnej jakości w warunkach słabego oświetlenia, a także ręczne i automatyczne regulowanie trybu portretowego. Dodatkową radość może dostarczyć obiektyw HUAWEI AR*. Zainstalowany w przedniej kamerze umożliwia zmianę tła. Dzięki temu jedno zdjęcie można modyfikować na wiele sposobów.

Pamięć i wydajność na odpowiednim poziomie

HUAWEI Y7 Prime został wyposażony w pamięć 32 GB. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł zapisywać setki zdjęć lub materiałów wideo, którymi chciałbyś się pochwalić przyjaciołom lub znajomym. Wartość smartfona podnosi również ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 430 (4*1.4 GHz+4*1.1 GHz) oraz 3 GB pamięci RAM. Dzięki temu smartfon powinien działać szybko i płynnie.

Nowoczesne oprogramowanie

O możliwościach, jakie oferują smartfony w dużym stopniu decyduje również oprogramowanie. Im nowsze, tym lepsze. A to dlatego, że otrzymujesz dostęp do dodatkowych funkcji i zabezpieczeń. Smartfon działa też płynniej i szybciej. Dzisiaj w smartfonach HUAWEI pełnię możliwości oferuje system operacyjny Android Oreo* oraz autorskie oprogramowanie EMUI 8, które zainstalowano w HUAWEI Y7 Prime. Smartfon ten w porównaniu z modelami, które są wspierane przez starsze systemy, umożliwia lepszą optymalizację. Dzięki temu uruchamianie i przechodzenie między aplikacji powinno być jeszcze szybsze i płynniejsze.

*HUAWEI Y7 Prime 2018 działa na systemie Android ™ 8.0, jednak niektóre funkcje mogą być inaczej dostosowane do tego modelu smartfona.

Funkcja rozpoznawania twarzy

Rozwiązaniem, które do niedawna było dostępne jedynie w najdroższych smartfonach, była funkcja odblokowywania ekranu poprzez skanowanie rysów twarzy („Face Unlock”). Tę innowacyjną i praktyczną technologię znajdziesz w swoim atrakcyjnym cenowo smartfonie HUAWEI Y7 Prime. Dzięki specjalnym algorytmom smartfon odblokujesz w prosty, szybki, a do tego bezpieczny sposób.

Inne praktyczne rozwiązania

Możliwość dzielenia ekranu, aby korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie dostępna jest od dłuższego czasu. Ale dopiero dzięki dużym panoramicznym ekranom takim jak ten w HUAWEI Y7 Prime korzystanie z takiej funkcji stało się wygodne. Mechanizm jest prosty: wystarczy jedno kliknięcie, aby ekran podzielić i wyświatlić dwie aplikacje. Równie praktycznym rozwiązaniem, który oferuje Huawei Y7 Prime jest możliwość dokonania zrzutu ekranu poprzez jego dotknięcie trzema palcami jednocześnie. Dodatkową rozrywkę oferuje tryb „karaoke”. Korci Ciebie czasami, aby uwolnić w sobie duszę wokalisty? Z tym trybem będzie to prostsze! Uruchomiasz go, kiedy chcesz, i gdzie chcesz*.

* Niektóre aplikacje nie obsługują tej funkcji.

Solidność i jakość

HUAWEI Y7 Prime jest atrakcyjny pod względem cenowym, a do tego solidnie wykonany. Przed wprowadzeniem do sprzedaży smartfon został poddany wielu testom według kryteriów, które są bardziej wymagające niż powszechnie obowiązujące normy na świecie.

Pojemna bateria

HUAWEI Y7 Prime został wyposażony w baterię o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu smartfon umożliwia odtwarzanie materiałów wideo przez 13 godzin, a słuchanie muzyki przez 58 godz. W trybie czuwania smartfon działa na jednym ładowaniu baterii do 20 dni*.

* Wyniki uzyskane w ramach testów laboratoryjnych HUAWEI (temperatura: 25°C, wilgotność względna: od 45% do 80%). Czas pracy na jednym ładowaniu baterii może być inny i zależeć od warunków, w których korzysta się ze smartfona.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x