Informacja o zmianie cenników od 1 stycznia 2011r.

wpis w: Plus+ | 0

W związku w podniesieniem podatku VAT w 2011 roku komórkowa sieć Plus wprowadza zmiany w swoich cennikach. Ceny usług o wartości do 0,60 zł nie ulegną zmianie.
Polkomtel S.A. uprzejmie informuje, że w związku z ustawą z dnia 26 listopada 2010 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy budżetowej (Dz. U. nr 238, poz. 1578) zgodnie z którą zmianie ulega stawka podatku od towarów i usług stosowana dla usług telekomunikacyjnych, z dniem 01 stycznia 2011 r. zostaną zmienione warunki umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartych z Polkomtel S.A. w zakresie dotyczącym cen, w tym określone w cennikach świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. (dalej zwane “Cennikami”).

Stawka podatku od towarów i usług stosowana dla usług telekomunikacyjnych z dniem 01 stycznia 2011 r. wynosić będzie 23% (do dnia 31 grudnia 2010 r. stawka ta wynosi 22%).

Zmiany Cenników polegać będą na podwyższeniu cen świadczonych usług odpowiednio do wzrostu stawki podatku od towarów i usług, przy czym ceny usług o wartości do 0,60 zł nie ulegną zmianie.

Cenniki uwzględniające powyższe zmiany udostępnione są klientom Polkomtel S.A. za pośrednictwem:

  • stron internetowych www.plus.pl, www.simplus.pl, www.iplus.pl/vat, www.36i6.pl, www.samiswoi.pl, właściwych dla rodzaju świadczonych usług telekomunikacyjnych,
  • punktów sprzedaży (obsługi) dostępnych dla klientów Polkomtel S.A.,
  • dedykowanych dla poszczególnych kategorii klientów Polkomtel S.A. indywidualnych kanałów komunikacji.

Więcej informacji pod adresem http://www.plus.pl/informacje/zmiany_cennikow/

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments