Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Innowacyjny smartfon LG G Flex już w Plusie!

Innowacyjny smartfon LG G Flex już w Plusie!

Innowacyjny smartfon od LG jest już dostępny w Plusie! LG G Flex to pierwszy giętki smartfon, którego ergonomiczny kształt idealnie pasuje do twarzy podczas rozmów oraz sprawdza się w codziennym użytkowaniu np. w trakcie oglądania filmów. LG G Flex wyposażony jest w wygiętą baterię i ekran typu Plastic OLED. Tylna obudowa została pokryta samoregenerującą się powłoką. Rysy powstałe podczas normalnego, codziennego użytkowania znikają, a smartfon ciągle wygląda jak nowy. Nowatorskie umieszczenie przycisków głośności i wybudzenia z tyłu idealnie sprawdza się podczas korzystania z telefonu.

Flex posiada unikalną wśród smartfonów z Androidem funkcję KNOCKON. Wystarczy stuknąć palcem w wygaszony wyświetlacz, aby włączyć go bez konieczność używania przycisku blokady ekranu. Funkcja DUAL WINDOW pozwala na podział 6 calowego ekranu na dwa mniejsze, co umożliwia np. równoczesne oglądanie filmu i pisanie wiadomości SMS.

LG G Flex jest już dostępny w Plusie dla klientów biznesowych, a wkrótce będzie również w ofertach dla klientów indywidulanych.

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x