Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Iomega Superhero – ładowarka i archiwizacja dla iPhone

Firma Iomega, będąca własnością EMC, globalny lider w systemach ochrony danych wprowadza na rynek Iomega® SuperHero™ – urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką, rozwiązujące problem utraty danych przez miliony użytkowników telefonów iPhone.

Użytkownicy iPhone’ów, którzy utracili telefon wskutek uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży boleśnie odczuli problem utraty kluczowych kontaktów oraz unikalnych zdjęć, z powodu zbyt rzadkich synchronizacji z iTunes. Unikalne urządzenie – Iomega SuperHero Backup and Charger, zapewnia automatyczną archiwizację kluczowych danych każdorazowo, podczas  ładowania  telefonu (lub kilku telefonów).

„Nasze wewnętrzne badania i osobiste doświadczenia dowodzą, że na świecie jest wielu użytkowników, którzy przechowują w telefonie wiele kluczowych danych i bardzo rzadko lub wcale nie podłączają telefonu do komputera w celu synchronizacji danych.” – powiedział Jonathan Huberman, prezes firmy Iomega. ”Dzięki urządzeniu Iomega SuperHero, w przypadku utraty telefonu, wystarczy umieścić nowy aparat w ładowarce i wcisnąć przycisk Restore (Przywróć), by odzyskać wszystkie kluczowe dane. Dla milionów zapracowanych użytkowników iPhone’ów, Iomega SuperHero jest idealną alternatywą wysyłania próśb o przesłanie danych kontaktowych do znajomych z Facebooka z powodu utraty telefonu. Iomega stworzyła dostępną cenowo i praktyczną ‘polisę’ dla każdego użytkownika, dla którego zawartość telefonu jest równie lub bardziej cenna od samego urządzenia.”

Jak działa Iomega SuperHero Backup and Charger

Iomega SuperHero jest kompaktową stacją dokującą, którą można umieścić na biurku lub nocnym stoliku i podłączyć do gniazdka elektrycznego. Urządzenie wyposażone jest w kartę SD o pojemności 4GB, która służy do archiwizacji kontaktów i zdjęć z telefonu. (Można wykorzystać większe karty SD, jeśli użytkownik potrzebuje więcej przestrzeni na dane lub archiwizuje kilka telefonów). Wystarczy pobrać darmową aplikację SuperHero z Apple Store,  zainstalować ją na telefonie, aby telefon był gotowy do współpracy ze stacją dokującą SuperHero.

Po umieszczeniu telefonu z zainstalowaną aplikacją w stacji dokującej program uruchamia się automatycznie oferując możliwość archiwizacji kontaktów i zdjęć podczas ładowania baterii. Użytkownicy mogą nadać nazwy telefonów, tak, aby różne telefony mogły korzystać z tej samej stacji dokującej archiwizując dane. Pasek zaawansowania informuje o postępie archiwizacji. Po wstępnej archiwizacji kontaktów i zdjęć z telefonu kolejne archiwizacje dotyczą tylko zmienionych danych.

W przypadku zgubienia lub utraty telefonu można odzyskać zdjęcia i kontakty umieszczając w stacji dokującej nowy telefon i wciskając przycisk ‘Restore’.

Zgodność z iPhone i iPod® Touch

Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone jest w pełni kompatybilny z iPhone 4, 3GS i 3G oraz iPod Touch (trzeciej i czwartej generacji).

Dostępność i gwarancja

Urządzenie Iomega® SuperHero™ Backup and Charger for iPhone® będzie dostępne na rynku polskim od lutego 2011 r.  w  cenie 299 PLN brutto. Urządzenie objęte jest 3 letnią gwarancją (po rejestracji produktu).

Źródło: Iomega

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x