Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPad w salonach iSpot

Od dzisiaj w oficjalnej dystrybucji można w Polsce  kupić  – iPada. Oficjalna to taka w której polski klient ma pełne wsparcie i naprawy gwarancyjne realizowane w naszym kraju i przy pełnym wsparciu firmy Apple ;-). Jak kształtują się ceny?

Najtańszy model (16GB pamięci, nie obsługuje kart 3G) kosztuje 2099 złotych. Droższe modele kosztują odpowiednio więcej – ten z 32GB pamięci 2499zł, wersja 64GB 2899zł. Modele z modemem 3G ( kosztują 2499zł, 2899zł i 3299zł. Jak będzie reakcja innych firm sprzedających iPada w Polsce. Na stronie Komputronika znaleźć możemy podstawowego iPada w cenie… 1999zł  To dobra oferta, tyle tylko, że aktualnie niedostępna. Według informacji na stronie sprzętu aktualnie brak. Czy będzie?

iPada możemy kupić także w Plusie, wraz z abonamentem iPlus. Wersja 3G z 16GB pamięci kosztuje 1589 złotych połączone z comiesięcznym wydatkiem 160 złotych na rachunek za internet (umowa na 24 miesiące), pozwalającym na transfer 37GB danych.
Plus jest pierwszym polskim operatorem, który wprowadził  iPada do swojej oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. IPad w Plusie więcej tutaj

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x