Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPlus – lider mobilnego internetu ma najlepszą ofertę, a w niej nawet 37 GB! – to nie prima aprilis!

2 kwietnia br. iPlus wprowadza nowe, wyższe limity we wszystkich abonamentach – nawet 37 GB! To największa ilość gigabajtów dostępna w ofertach mobilnego internetu na rynku! Teraz użytkownicy iPlusa we wszystkich planach cenowych będą mogli korzystać z mobilnego internetu jeszcze intensywniej i swobodniej. Nowe, lepsze limity będą dostępne dla osób przedłużających umowę, nowych Klientów oraz osób w trakcie kontraktu, które zadzwonią do Działu Obsługi Klienta.iPlusopobieracz to innowacyjna usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.
iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) w godzinach – od północy do 9 rano. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.
Z usługi mogą skorzystać wszyscy Abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty Plus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.
Aby włączyć usługę należy:

  • wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla Klientów biznesowych)

lub…

  • zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje Konsultant

lub…

iPlus to także największy zasięg mobilnego internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności. W listopadzie zeszłego roku Plus wprowadził do swojej oferty najszybszy mobilny internet w technologii HSPA+, oferującej maksymalną prędkość łącza 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Dzięki temu iPlus jest znacznie szybszy niż dotychczas! Najnowocześniejsza technologia HSPA+ jest już dostępna w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Toruniu.
Oferta iPlus jest dostępna w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na http://www.iplus.pl. Więcej informacji o ofercie iPlus, zasięgu oraz sieci sprzedaży na stronach http://www.iplus.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x