Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPlus na kartę z modemem USB

logo_iplus1Nasz operator wprowadza możliwość zakupu modemu USB w ofercie iPlus na kartę, czyli mobilnego Internetu w systemie pre-paid.
Plus informuje o wprowadzeniu do oferty zestawu startowego iPlus na kartę z modemem USB w cenie 199 zł. W tej cenie klient otrzymuje modem USB ZTE MF 100 3,6 Mb/s oraz starter iPlus na kartę o wartości 20 zł do wykorzystania w całości (co pozwala na transmisję 200 MB danych).

Do końca marca 2010 roku dla użytkowników iPlus na kartę obowiązują dwie promocje. W ramach pierwszej promocji iPlus na kartę – bonus na start każdy użytkownik znajdujący się w okresie ważności konta może w przeciągu 30 dni od daty włączenia się do sieci uruchomić jednorazowy pakiet 134,9 MB. Jednorazowa aktywacja za pomocą tzw. krótkiego kodu *121*11*01# z telefonu komórkowego bądź w aplikacji iPlus Manager. Aktywacja promocji jest bezpłatna. O aktywacji promocji i przyznaniu bonusa użytkownik zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS. Bonus można wykorzystać w ciągu 72 godzin od otrzymania wiadomości SMS.

Druga promocja iPlus na kartę – bonusowe doładowanie polega na tym, że użytkownik do każdego zasilenia konta otrzymuje dodatkowy pakiet MB. Przed dokonaniem zasilenia należy dokonać jednorazowej, bezpłatnej aktywacji promocji za pomocą tzw. krótkiego kodu *136*11*01#.
Transmisja danych w ramach bonusów jest rozliczana z dokładnością do 100kB, wysyłane i odbierane dane w ramach jednej sesji są rozliczane oddzielnie. Po wykorzystaniu Bonusa transmisja danych jest rozliczana z dokładnością do 100KB, dane wysyłane i odbierane są rozliczane łącznie. Standardowa stawka za połączenie z Internet (po wykorzystaniu bonusów): 3 grosze za 100 kb.

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności.
Oferta iPlus dostępna jest w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.iplus.pl

(ź) media2.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x