Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

JA+ LTE

JA+ LTE

Nowe taryfy internetowe JA+ LTE to olbrzymie podstawowe pakiety danych i jak zwykle w Plusie nowoczesne sprzęty obsługujące technologię LTE.
Internet LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie, to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje aż 90% mieszkańców Polski. To także jedyna oferta LTE pozwalająca na pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.

Oferta na abonament: JA + LTE

Nowa oferta JA+ LTE wchodzi w życie od wtorku 19 maja. Będzie dostępna przy podpisaniu na 24 miesiące umowy zarówno w wersji ze sprzętem, jak i w wersji tylko SIM.

1. JA+ LTE to duże pakiety podstawowe od 15 GB aż do 100 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach.
2. Do wyboru jest po pięć abonamentów (umowa 24 miesiące) ze sprzętem i w ofercie „Tylko SIM”.
3. W ofercie smartDOM abonament miesięczny jest już od 35 zł ze sprzętem i od 25 zł w „Tylko SIM” z pakietem podstawowym 25 GB,
4. W ofercie „Tylko SIM” abonamenty są tańsze o 10 zł.
5. Usługa dodatkowa „LTE Bez Końca” za 10 zł miesięcznie, dzięki której można z maksymalną prędkością do 2 Mb/s nadal korzystać z Internetu LTE nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.
6. W taryfach od JA+ LTE 25 GB dostępny jest nowy, olbrzymi pakiet nocny – aż 200 GB w godzinach 1.00-8.00, za 2,90 zł miesięcznie.
7. Przez dwa miesiące w cenie abonamentu dostępne są trzy pakiety największej telewizji internetowej IPLA: IPLA Wiedza News Rozrywka, IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale.
8. W każdej taryfie jest możliwość skorzystania z pakietu usług Ochrona Internetu i Plus Chmura 5 GB – przez pierwszy miesiąc za darmo, później 9 zł miesięcznie.
9. W nowych taryfach można testować usługę LTE przez 7 dni.

ja_lte_plus

ja_plus_lte1

ja_plus_lte2

ja_plus_lte3

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x