Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

JA + Moje Filmy

JA + Moje Filmy

JA+ to nowe możliwości, które Plus realizuje w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym. Z okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej przygotowany został specjalny prezent – każdy klient Plusa może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.

Wśród pozycji przygotowanych dla klientów Plusa w sekcji JA+ Moje Filmy znalazły się filmy kultowe, jak „Jesteś Bogiem”, nagrodzone wieloma nagrodami „Polowanie”, znakomite dreszczowce typu „Hipnotyzer” oraz polskie produkcje, na przykład „Układ zamknięty”.

Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera jak i smartfona. Wystarczy tylko wejść na stronę: www.ipla.tv/japlus, pobrać aplikację i zarejestrować się podając swój numer w sieci Plus.

Obecnie dostępne jest dziesięć filmów, które klienci Plusa mogą obejrzeć za darmo bez dodatkowych opłat: „Polowanie”, „Jesteś Bogiem”, „Hipnotyzer”, „Idealne matki”, Układ zamknięty”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Pokochaj mnie na nowo”, „Zagłodzeni”, „Zalajkowany na śmierć” i „Tacierzyński”.

 

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x