JA + Wściekły Zestaw – Angry Birds w specjalnych promocjach Plusa!

wpis w: MixPlus, Plus+ | 0

Od jutra wsalonach Plusa pojawią się atrakcyjne kolorowe pudełka z postaciami Angry Birds. To nowa propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował specjalną promocję JA+ Wściekły Zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami w atrakcyjnych cenach.

Promocja JA+ Wściekły Zestaw dostępna będzie w dwóch planach taryfowych: JA + Mix z telefonem i JA + Rodzina ze sprzętem na raty.

Oferta JA+ Mix to gwarancja nie przekroczenia miesięcznej kwoty wydatków określonej wielkością doładowania. W ramach tej kwoty klient otrzymuje uniwersalny pakiet zawierający minuty do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowaną liczbę SMSów i internet, a także telefon w bardzo atrakcyjnej cenie. Klient decyduje się na określoną liczbę doładowań – np. 24 – ale może je wykonać szybciej, dzięki czemu kontrakt ulega dowolnemu skróceniu. Klient może ponadto wyłączyć pakiety i zastąpić je innymi, bardziej odpowiadającymi jego potrzebom. Warto dodać, że korzystanie z Facebooka jest darmowe i nie będzie zużywać pakietu danych.

JAMix_-_oferta_z_telefonem

Drugą propozycją jest oferta JA+ Rodzina, czyli nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a także pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego rachunku, a mogą z nich korzystać trzy osoby.

JA+ Wściekły Zestaw to promocja z telefonami w atrakcyjnych cenach. W ofercie JA+ Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung GALAXY J1 2016, którego w zależności od wielkości miesięcznego doładowania można mieć nawet za 1 zł. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie i dużym 4,5-calowym wyświetlaczu sAMOLED, dzięki któremu barwy są kontrastowe i bardzo żywe. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

JA_Rodzina_-_oferta_

Ważnym elementem „Wściekłego zestawu” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych:

  • rozciągliwe zabawne etui pasujące na każdy telefon lub
  • słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds.

Dodatkowo na stronie plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusa do gry Angry Birds Action oraz barwnych tapet i dzwonków ze strony.

Oferty JA + Wściekły Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S.”, dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy reagować na jego ewentualne wezwania S.O.S.


wsciekly1

Oferta JA+ Wściekły Zestaw – Angry Birds poprzedza premierę filmowej animacji gry Angry Birds wchodzącej na ekrany kin 27 maja.

Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments