Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

John Irving przedpremierowo wyłącznie w Programie 5 Plus

Jeden z najbardziej znanych współczesnych pisarzy amerykańskich, były zapaśnik, Oscarowy scenarzysta John Irving powraca w wielkim stylu powieścią „Ostatnia noc w Twisted River”. Z tej okazji Program 5 Plus oraz Wydawnictwo Prószyński zorganizowały dla Uczestników programu wyjątkową, niedostępną nigdzie indziej przedpremierową promocję.

Uczestnicy 5 Plus mogą skorzystać z wyjątkowej okazji i już dziś zamówić książkę, nie czekając do dnia premiery – 18 maja. Ponadto na każdego uczestnika programu czeka 30% rabat.
To już kolejne, po „Pod kopułą” Stephena Kinga, przedpremierowe wydanie dostępne wyłącznie dla Uczestników Programu. W przedsprzedaży książka dostępna jest w Klubie Książki (www.kkkk.pl), gdzie za każde zakupy Uczestnicy otrzymują dodatkowe punkty 5 Plus. Wysyłka książki nastąpi już 12 maja!
Najnowsza powieść autora „Świata według Garpa” obfituje w wypadki dramatyczne i mrożące krew w żyłach, ukazane z charakterystyczną dla Irvinga kąśliwością i dystansem na tle przemian zachodzących w Ameryce drugiej połowy dwudziestego wieku. To powrót Irvinga, jakiego pamiętamy z „Hotelu New Hampshire” i „Regulaminu tłoczni win”. Powrót w wielkim stylu.
New Hampshire, rok 1954. Spławianie drewna powoli staje się przeżytkiem. W podupadającej osadzie Twisted River kucharz o trudnym do wymówienia nazwisku, Dominic Baciagalupo, prowadzi stołówkę dla robotników z tartaku. Niefortunna pomyłka dwunastoletniego syna Dominica, Danny`ego, wyzwala lawinę zdarzeń, które na zawsze odmienią jego życie. Zmuszeni do ucieczki, ojciec i syn rozpoczynają pięćdziesięcioletnią podróż w poszukiwaniu szczęścia i utraconej tożsamości. Przeszłość, która nie daje o sobie łatwo zapomnieć, rzuca ich z miejsca na miejsce, zaś próby odbudowania normalnego życia skupiają się wokół kulinarnych poczynań Dominica i kariery literackiej Danny’ego. Czy kiedykolwiek uda im się odzyskać spokój i znaleźć to, czego szukają?
5 Plus to program dla użytkowników sieci Plus, w którym za korzystanie z telefonu, udział w promocjach i konkursach klienci otrzymują punkty wymieniane na nagrody (np: pakiety bezpłatnych minut lub SMS-ów, akcesoria telefoniczne, sprzęt RTV itp.).

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x