Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Kibicuj z Samsung Apps

Mundial w RPA już trwa! Skorzystaj z promocji w sklepie z aplikacjami Samsung Apps i celebruj to największe piłkarskie święto na ekranie swojego smarfona. Każdy miłośnik piłki nożnej może teraz bezpłatnie pobrać 1Goal i Kickoff2010, a 100 tys. pierwszych użytkowników zyska szansę umieszczenia w swoich komórkowych zbiorach gry Real Football 2010.

„Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to najbardziej ekscytujące sportowe wydarzenie roku 2010” – powiedział Kanghyun Kwon, vice president Media Solutions Center, Samsung Electronics. „Oferując naszym klientom trzy nowe aplikacje powiązane tematycznie z futbolem, chcemy wspólnie z nimi przeżywać to piłkarskie święto. Nasze propozycje stanowią wyzwanie dla miłośnikowi gier i pozwalają pozostać na bieżąco z najświeższymi wiadomościami ze świata piłki nożnej. Chcielibyśmy również zachęcić użytkowników do poznania serwisu Samsung Apps”.

Real Football 2010, która w zeszłym roku była jedną z najpopularniejszych aplikacji w sklepie Samsung Apps, pozwala poczuć prawdziwe piłkarskie emocje. Gracze mogą wybierać spośród 245 drużyn z 8 światowych lig. Aplikacja jest dostępna dla telefonu Wave S8500.

Drugą futbolową propozycją jest 1GOAL – już teraz każdy posiadacz telefonu Wave S8500 może przyłączyć się do największych piłkarskich sław, światowych autorytetów oraz najważniejszych organizacji charytatywnych i poprzeć inicjatywę 1GOAL Education for all. Trzecią z promocyjnych propozycji Samsung Apps jest Kickoff 2010, za pośrednictwem której wszyscy fani piłki nożnej zyskują szybki dostęp do najważniejszych mundialowych informacji – wyników, statystyk i relacji z odbywających się podczas mundialu meczów.

Wszystkie trzy futbolowe aplikacje będą dostępne w 13 krajach, w tym w Polsce. Będzie można je bezpłatnie pobrać, odwiedzając sklep z aplikacjami www.samsungapps.pl Promocja potrwa do 25.06.2010.

Real Football 2010, 1GOAL i Kickoff 2010 to najnowsze propozycje ze sklepu Samsung Apps, który od niedawna jest dostępny również w Polsce. Na jego półkach użytkownicy znajdą szereg aplikacji a wśród nich: gry, e-booki, programy związane ze zdrowym trybem życia, korzystaniem z serwisów społecznościowych i wiele innych. Sklep oferuje również dostęp do mobilnego oprogramowania stworzonego przez: The Associated Press, Electronic Arts, Facebook, Gameloft, Layar, MySpace, Namco Bandai, Twitter, Universal Pictures International, WeatherBug.

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x