Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Kolejne emocje z Plusem- mistrzostwa siatkówki kobiet.

Po wspaniałych  ostatnich osiągnięciach męskiej drużyny siatkówki,czekają nas następne mecze tym razem damskiej drużyny, z Plusem jako sponsorem w tle. Należy pamiętać że damska drużyna Plusa także posiada w swoim dorobku złoty medal na swoim koncie.

W tym tygodniu rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Piłki Siatkowej Kobiet 2009, które rozegrane będą w Polsce. Transmisja na kanałach Grupy Polsat. Z tej okazji Cyfrowy Polsat i Radio Zet przygotowały mistrzowskie rozgrywki.

Na specjalnej stronie stworzonej przez Polsat: (mistrzowskierozgrywki.cyfrowypolsat.pl)
można powalczyć o bilety na wybrane mecze  Mistrzostw Europy Piłki Siatkowej Kobiet 2009.  Wszystko to do wygrania w pojedynku na pytania,gdzie o zwycięstwie  decyduje szybkość, wiedza o siatkówce i znajomość oferty Cyfrowego Polsatu.
(szczegóły na stronie konkursu)
Bilety na mistrzowskie mecze będzie można również zdobyć na antenie Radia Zet . W terminie od 23 do 25 września 2009 roku w porannym „Dzień Dobry Bardzo” u Anny Dziewit i Marka Starybrata oraz w weekendowym wydaniu „Dzień Dobry Bardzo”

XXVI Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet rozegrane zostaną od 25 września do 4 października 2009 roku w Łodzi (grupa A), we Wrocławiu (grupa B), Bydgoszczy (grupa C) i Katowicach (grupa D). Transmisje na antenie Polsatu, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra oraz Polsatu Sport HD.

Autor: vod
ź. media2

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x