Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Konferencja prasowa – Bezprzewodowy Internet HSPA+ do 21,6 Mb/s w iPlus

logo_iplusW internetowej telewizji Lookr.tv ukazał się materiał z konferencji prasowej która odbyła się 30 listopada. Plus zaprezentował na niej bezprzewodowy internet HSPA+ do 21,6 Mb/s.

Pisaliśmy o tym wcześniej, przypomnijmy:

Plus to pierwsza sieć w Polsce, która już w pierwszej połowie tego roku przeprowadziła we Wrocławiu udane testy technologii HSPA+. Od 30 listopada bardzo szybki mobilny internet oprócz stolicy Dolnego Śląska dostępny jest komercyjnie w: Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie, Toruniu. Zasięg HSPA+ będzie dynamicznie rozwijany.


Zdecydowanie większa prędkość transmisji danych w porównaniu z dotychczas dostępnym standardem znacząco poprawia komfort pracy użytkowników korzystających z bezprzewodowego internetu. Pozwala na swobodne surfowanie po internecie, oglądanie filmów, ściąganie muzyki, np. z serwisu muzodajnia.pl, czy przesyłanie dużych plików. Dzięki HSPA+ oraz dużym limitom w iPlusie użytkownik może teraz ściągnąć np. cały film z kina internetowego lub grę z serwisów prowadzących sprzedaż online.

Jak wynika z przeprowadzonych przez operatora sieci Plus testów opartych na metodologii zatwierdzonej przez Politechnikę Warszawską, Plus osiąga najwyższe spośród wszystkich operatorów średnie i maksymalne prędkości transmisji danych oraz może pochwalić się najniższym prawdopodobieństwem zerwania sesji transmisji danych

Zapraszam do oglądania:

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x