Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Koniec usługi telewizji mobilnej w Plusie

Plus wycofał się ze sprzedaży usługi telewizji mobilnej (tzw. Mobilna TV), którą oferował na mocy umowy ze spółką zależną Cyfrowego Polsat: Info-TV-FM. – Informacja dla Abonentów TV Mobilnej w Plusie: Od dnia 31.12.2012 r. Polkomtel zaprzestanie świadczenia Usługi TV w ofertach: „TV Mobilna w Plusie” oraz „TV Mobilna VAS”. Jeżeli posiadacie którąś z tych ofert, to po tym terminie nie będą one dostępne.

Jeśli korzystacie z oferty „TV Mobilna w Plusie”, możecie wypowiedzieć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Na rezygnację z niej macie 14 dni od momentu otrzymania od Polkomtel pisemnej informacji o zakończeniu świadczenia Usługi TV Mobilnej i nie będzie wiązało się to z naliczeniem kary umownej. Jeżeli nie skorzystacie z prawa wypowiedzenia umowy pozostaniecie Abonentem Plusa i będziecie mogli dalej korzystać z pozostałych usług w ramach posiadanej taryfy.

Możecie też zwrócić zakupiony dekoder, a Operator zwrócimy Wam kwotę za którą go kupiliście. W tym celu należy udać się wraz z dowodem zakupu, do punktu sprzedaży, w którym został zakupiony sprzęt. Sprzęt można zwrócić w terminie od 22.10.2012 . do 31.01.2013 r.

W przypadku decyzji o skorzystaniu z oferty TV Mobilnej w Cyfrowym Polsacie Plus prosi o zatrzymanie posiadanego dekodera.

Chcecie dalej korzystać z usługi telewizji mobilnej? W tym celu wystarczy udać się do Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Warunki oferty tylko dla Abonentów TV Mobilnej w Plusie:

Pakiet Ekstra tylko 9,90 zł miesięcznie
Na start 3 miesiące bez opłat
Umowa: na 15 miesięcy

Aby podpisać umowę wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. Oferta dostępna od 05.11.2012 r. do 31.01.2013 r.

Telix.pl, Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x