Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Konkurs dla miłośników książek: Simplus Plusikowe

Serwis nakanapie.pl wraz z firmą Polkomtelem zorganizował konkurs dla miłośników książek – Simplus Plusikowe. Przez najbliższe dwa tygodnie do wygrania są bony o wartości do 200 zł każdy na zakupy w specjalnym sklepie konkursowym znajdującym się na stronach serwisu nakanapie.pl. Wśród produktów, na jakie można wydać Plusikowe, znajdują się m.in. wartościowe e-booki.

Konkurs trwa do 7 marca i kierowany jest do osób posiadających telefon w sieci Plus. Przez cały ten czas każdego dnia uczestnicy konkursu maja szansę wygrać bon o wartości 200 zł, który przeznaczyć mogą na dowolne produkty znajdujące się w sklepie konkursowym serwisu nakapanie.pl. W jaki sposób można wygrać? Wystarczy wejść na stronę konkursową http://nakanapie.pl/plusikowe, kliknąć w odpowiednią datę na znajdującym się tam kalendarzu i zaznaczyć te produkty, które przypadną nam do gustu. Ich łączna wartość nie może jednak przekroczyć 200 zł. Następnie w formularzu zgłoszenia, gdzie pojawią się wrzucone produkty (e-booki i usługi z sieci Plus) oraz czas uczestnika, należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Codziennie wygrywa osoba, która wykona te czynności w jak najkrótszym czasie i której kwota będzie jak najbliższa 200zł.

Więcej informacji na stronie http://nakanapie.pl/plusikowe.

(ź) Telix.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x