Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

[Aktualizacja 07.07.] KONKURS: Fotopamiątka wakacyjna!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już jutro (1 lipca) starujemy z konkursem fotograficznym pt. „Fotopamiątka wakacyjna”. Konkurs składa się z dwóch tur, każda z nich potrwa miesiąc. Jest to prezent dla naszych Czytelników z okazji dwóch lat istnienia Bloga, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Do wygrania są gadżety Muzodajni oraz telefon z Androidem marki Samsung. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem oraz szczegółami!

KONKURS Wakacyjna Fotopamiątka

Oto regulamin konkursu:

1. Poniższy regulamin określa podstawowe zasady konkursu fotograficznego „Fotopamiątka wakacyjna”.
2.Organizatorem konkursu jest www.PlusBlog.pl – Blog użytkowników i sympatyków sieci Plus.
Koordynatorem Konkursu jest Piotr Kowalik. Wszelkie uwagi i wątpliwości związane bezpośrednio z organizacją konkursu należy kierować na jego adres e-mail wymieniony w niniejszym Regulaminie: piotr.kowalik@plusblog.pl
3.Czas trwania konkursu:  od 01.07.2011 do 31.08.2011 z podziałem na tury według poniższego harmonogramu:

  • I tura trwa od 01.07.2011 do 31.07.2011r.
  • II tura trwa od 01.08.2011 do 31.08.2011r.

Należy pamiętać o tym, że liczy się też godzina wysłania zgłoszenia konkursowego. Zdjęcia można wysyłać od 1 lipca, od godziny 00:00 do 31 sierpnia, do godziny 23:59:59. Zdjęcia nadesłane przed rozpoczęciem lub po zakończeniu konkursu nie będą brane pod uwagę!

4.W konkursie może wziąć udział użytkownik który:

  • wyśle zgłoszenie konkursowe do naszej Redakcji na adres mailowy niżej podany z uwzględnieniem wszystkich załączników, o których mowa jest poniżej (punkt 9)
  • nie jest V.I.P.-em, Moderatorem ani Administratorem na forum www.PlusForum.pl (osoba niezwiązana z Forum)

W przeciwnym wypadku zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
5. Użytkownik, który spełnia powyższe wymagania, może wziąć udział w konkursie poprzez wykonanie pracy konkursowej w postaci zdjęcia wykonanego telefonem komórkowym bez żadnej ingerencji programem graficznym w wykonane zdjęcie (zdjęcia, które były poddane obróbce graficznej będą dyskwalifikowane!).
6. Prace konkursowe będą oceniane przez zespół jury składającej się z Administracji, Moderatorów i VIPów PlusForum.pl. Nie będzie brana pod uwagę jakość zdjęcia, tylko kreatywność i pomysł na zdjęcie.
7. Wyniki zostaną ogłoszone  najpóźniej w ciągu siedmiu dni od zakończenia każdej z tur.
8. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej e-mailem, z którego zostało nadesłane zdjęcie.
9. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać e-maila z pracą konkursową na adres piotr.kowalik@plusblog.pl, który będzie zawierał następujące załączniki:

  • Imię i nazwisko uczestnika
  • Zdjęcie w formacie .JPG wykonane telefonem komórkowym

O przyjęciu zgłoszenia konkursowego Uczestnik zostanie poinformowany e-mailem. Zgłaszając się do konkursu uczestnik oświadcza, że posiada prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia.

Osoba, która zostanie poinformowana e-mailem o wygranej nagrodzie jest zobowiązania w ciągu 7 dni odesłać wiadomość zwrotną podając swój adres oraz telefon w celu dostarczenia nagrody oraz dopiek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Redakcję www.PlusBlog.pl do celów konkursowych.
10. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie konkursowe podczas trwania obu tur konkursu! Jeśli Uczestnik prześle kolejne zdjęcie, zostanie ono zignorowane.
11. Wykonawcy prac otrzymają nagrody zgodnie z miejscami:
Dla obu tur nagrody są identyczne:

  • pierwsze miejsce: głośnik do komórki, kubek oraz smycz Muzodajni
  • drugie i trzecie miejsce: kubek i smycz Muzodajni.

Ponadto redakcja wybierze po zakończeniu I i II tury jedno, najlepsze zdjęcie, które otrzyma nagrodę główną: najnowszy Telefon Samsung Galaxy z systemem Android, który został przetestowany przez naszą Redakcję!
12. Wysłanie pracy konkursowej jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.
13. Wszelkie kwestie sporne nieobjęte Regulaminem rozstrzyga Koordynator Konkursu.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu informując jednocześnie o wprowadzanych modyfikacjach Uczestników Konkursu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

[Aktualizacja 07.07.] Od tej chwili zdjęcia można wysyłać również za pośrednictwem wiadomości MMS na numer telefonu: +48 505 348 525*. Wiadomość musi zawierać poza załączonym zdjęciem imię i nazwisko oraz adres e-mail!

*- koszt zgodny z taryfą Operatora, jak za krajową wiadomość MMS.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x