Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Konkurs „Zgarnij Kasę”

Wszyscy klienci sieci Plus doładowujący telefony mogą wziąć udział w konkursie „Zgarnij Kasę”, by powalczyć o gadżety elektroniczne i nagrodę główną: 50 000 zł w gotówce. Wystarczy tylko zasilić swój telefon kwotą min. 30 zł przez bankowość internetową lub strony zasileń operatora sieci Plus.

 

W konkursie wezmą udział wszystkie doładowania potwierdzone zgłoszeniem w formie wiadomości SMS wysłanej na numer 7117 (1,23 zł z vat). W treści należy wpisać: wygram – jeżeli zgłoszenie jest wysyłane z doładowanego numeru lub wygramx – jeżeli zgłoszenie jest wysłane z innego numeru (doładowany numer należy wpisać w miejsce x). Każdego dnia wygrają dwie osoby, które wyślą zgłoszenie najbliżej pełnej minuty. Uczestnictwo w konkursie można też zarejestrować poprzez formularz na stronie www.zgarnij-kase.pl.

O finałowe 50 000 zł powalczą osoby, które w trakcie trwania konkursu doładują swój numer wymaganą kwotą minimum 3 razy. Konkurs trwa do 30 listopada br.

Organizatorem konkursu jest sopocka firma Blue Media S.A. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.zgarnij-kase.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x