Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Konto osobiste na 5 Plus!

INVEST-BANK, Polkomtel oraz Polkomtel Business Development udostępniają uczestnikom Programu 5 Plus wyjątkowe konto osobiste – Invest-Konto Plus. Od 6 grudnia, każdy posiadacz konta będzie mógł jeszcze szybciej zbierać punkty na nagrody w programie lojalnościowym sieci Plus.

Od 6 grudnia, każdy nowy posiadacz rachunku Invest-Konto Plus już na powitanie otrzyma 500 punktów. Dodatkowe punkty będzie można także zdobyć za: zakupy przy pomocy karty debetowej wydanej do konta, ustanowienie stałego zlecenie płatności za faktury w sieci Plus, założenie lokaty internetowej czy korzystanie z kredytu gotówkowego o wartości od 5.000 zł. Aby otrzymywać dodatkowe punkty wystarczy przy zakładaniu konta podać swój numer uczestnika Programu 5 Plus i od tej chwili punkty będą naliczane automatycznie.

Maksymalnie uproszczony został sam proces zakładania konta i teraz by otworzyć rachunek nie trzeba już odwiedzać oddziału banku, ani czekać na dokumenty od kuriera. Wniosek można złożyć za pośrednictwem strony www.investbank.pl lub www.program5plus.pl i już po kilku minutach umowa oraz regulamin zostają wysyłane na wskazany we wniosku adres mailowy. Potwierdzenie zawarcia umowy odbywa się na podstawie przelewu weryfikacyjnego z innego konta bankowego uczestnika Programu 5 Plus na rachunek Invest-Konto Plus. Po kilku dniach klient otrzymuje swoją kartę i od razu po jej aktywowaniu może płacić nią za zakupy i zbierać dodatkowe punkty w Programie 5 Plus.

Z oferty Invest-Konta Plus mogą skorzystać klienci sieci Plus uczestniczący w Programie 5 Plus. Klienci, którzy nie biorą w nim udziału, ale spełniają warunki do przystąpienia do niego, mogą dołączyć do programu rejestrując się za pośrednictwem strony www.program5plus.pl. Za przystąpienie do Programu 5 Plus każdy nowy uczestnik otrzyma aż 1.000 punktów.

Uruchomiony we wrześniu 2000 r. Program 5 Plus jest przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz biznesowych sieci Plus posiadających od 1 do 4 aktywnych kart SIM. Uczestnicy zbierają punkty i wymieniają je, bez żadnych dodatkowych kosztów, na nagrody. W ofercie jest 120 nagród, w tym 70 rzeczowych m.in. perfumy, elektronika i prenumeraty popularnych magazynów.

Więcej informacji na www.investbank.pl oraz www.program5plus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x