Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Krótko: Plus podwaja pakiet w Plus Internet na Kartę!

Krótko: Plus podwaja pakiet w Plus Internet na Kartę!

Kolejny raz Plus promocyjnie podwaja środki dla swoich abonentów! Tym razem chodzi o taryfę simdata Nowy Plus Internet na Kartę. Duże pakiety danych, w dodatku podwojone – warto z tej promocji skorzystać. Kogo obejmuje i jakie są jej zasady? Odpowiedzi znajdziecie wewnątrz.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy taryfy Nowy Plus Internet na Kartę. Nie ma znaczenia staż w taryfie, musi być po prostu ważne konto.

Promocja trwa od 26 listopada do 3 lutego i – ważne – można w międzyczasie skorzystać z niej nieskończoną ilość razy, jak ktoś potrzebuje 🙂

Promocją objęte są tylko i wyłącznie doładowania od 30 złotych w górę! Doładowania 10 i 20 złotych nie uczestniczą w promocji.

Podwajany jest bonus dostępny po doładowaniu. Prezentuje to poniższa tabelka:

2xinternetpromocja_1

 

Więc: dane przeliczone z kwoty doładowania swoją drogą, ale podwajany jest tylko bonus. Jak w regulaminie to jest napisane: zasady korzystania z Bonusa 🙂

Pozdro 600 na rejonie.

Nie jest podwajany czas ważności bonusowych danych. Jest taki, jak przedstawiono na powyższej tabelce.

Ważność bonusu (bonusa?) można sprawdzić kodem *121#. Kolejność zużywania środków jest następująca: Nocny Transfer (jeśli jest aktywny) -> bonus po doładowaniu -> bonus w ramach promocji. Oczywiście niezbędne jest ważne konto, niewykorzystany bonus przepada i nie obejmuje APNu Video.

2xinternetpromocja_2

Dużo się nie naprodukowałem, ale z drugiej strony to i dobrze. Im prostsza oferta, tym lepiej. Wypisałem tutaj najważniejsze zasady promocji; dla dociekliwych zamieszczam link do pełnego regulaminu.

REGULAMIN PROMOCJI

Miało być szybko i jest. Tyle ode mnie, miłego korzystania z promocji 🙂

źr. grafik: instagram.com/polkomtelplus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x